Jaar overzicht seizoen 1999-2000
Eindstand seizoen 1999/2000 Eindstand periode 1
PLOEG G G V G V T P PLOEG G G V G V T P
URK 26 20 1 5 84 23 65 URK 8 7 0 1 30 6 22
BE QUICK '28 26 16 6 4 50 29 52 O.N.S. SNEEK 8 5 1 2 20 12 17
WHC 26 14 9 3 49 49 45 BE QUICK '28 8 5 2 1 14 10 16
VVOG HARDERWIJK 26 13 8 5 55 35 44 IJSSELMEERVOGELS 8 4 1 3 14 8 15
Sc. GENEMUIDEN 26 12 6 8 48 40 44 Sc. GENEMUIDEN 8 4 1 3 14 8 15
IJSSELMEERVOGELS 26 13 10 3 39 28 42 HARKEMASE BOYS 8 5 3 0 12 7 15
ACV ASSEN 26 10 9 7 39 33 37 WHC 8 5 3 0 15 18 15
HARKEMASE BOYS 26 9 11 6 40 39 33 DRACHTSTER BOYS 8 3 4 1 11 11 10
FLEVO BOYS 26 8 9 9 38 41 33 VVOG HARDERWIJK 8 3 5 0 12 12 9
O.N.S. SNEEK 26 8 11 7 47 52 31 FLEVO BOYS 8 2 3 3 13 14 9
DRACHTSTER BOYS 26 6 10 10 37 42 28 ACV ASSEN 8 1 4 3 8 11 6
OLYMPIA '28 26 7 15 4 40 69 25 OLYMPIA '28 8 1 6 1 11 28 4
DVS '33 26 4 17 5 31 72 17 DOSK 8 1 7 0 7 16 3
DOSK 26 3 21 2 31 76 11 DVS '33 8 0 6 2 6 26 2
Eindstand periode 2 Eindstand periode 3
PLOEG G G V G V T P PLOEG G G V G V T P
VVOG HARDERWIJK 9 7 0 2 20 5 23 URK 9 6 0 3 30 10 21
URK 9 7 1 1 24 7 22 WHC 9 6 2 1 16 9 19
BE QUICK '28 9 6 2 1 19 7 19 ACV ASSEN 9 5 2 2 17 7 17
Sc. GENEMUIDEN 9 5 2 2 16 15 17 BE QUICK '28 9 5 2 2 17 12 17
ACV ASSEN 9 4 3 2 14 15 14 IJSSELMEERVOGELS 9 5 4 0 15 10 15
FLEVO BOYS 9 3 2 4 13 11 13 OLYMPIA '28 9 4 3 2 20 21 14
IJSSELMEERVOGELS 9 4 5 0 10 10 12 DRACHTSTER BOYS 9 3 2 4 15 13 13
DVS '33 9 3 4 2 15 18 11 VVOG HARDERWIJK 9 3 3 3 23 18 12
WHC 9 3 4 2 18 22 11 Sc. GENEMUIDEN 9 3 3 3 18 17 12
HARKEMASE BOYS 9 2 3 4 17 17 10 FLEVO BOYS 9 3 4 2 12 16 11
OLYMPIA '28 9 2 6 1 9 20 7 HARKEMASE BOYS 9 2 5 2 11 15 8
O.N.S. SNEEK 9 1 5 3 13 18 6 O.N.S. SNEEK 9 2 5 2 14 22 8
DRACHTSTER BOYS 9 0 4 5 11 18 5 DVS '33 9 1 7 1 10 28 4
DOSK 9 1 7 1 13 29 4 DOSK 9 1 7 1 11 31 4
Gespeelde thuis wedstrijden Gespeelde uit wedstrijden
PLOEG G G V G V T P PLOEG G G V G V T P
URK 13 10 0 3 48 11 33 URK 13 10 1 2 36 12 32
VVOG HARDERWIJK 13 8 4 1 33 18 25 BE QUICK '28 13 9 2 2 24 12 29
WHC 13 8 4 1 23 19 25 Sc. GENEMUIDEN 13 7 3 3 25 23 24
BE QUICK '28 13 7 4 2 26 17 23 ACV ASSEN 13 6 4 3 24 16 21
IJSSELMEERVOGELS 13 7 4 2 18 11 23 WHC 13 6 5 2 26 30 20
Sc. GENEMUIDEN 13 5 3 5 23 17 20 VVOG HARDERWIJK 13 5 4 4 22 17 19
HARKEMASE BOYS 13 5 5 3 24 20 18 IJSSELMEERVOGELS 13 6 6 1 21 17 19
FLEVO BOYS 13 4 3 6 19 19 18 DRACHTSTER BOYS 13 4 3 6 20 21 18
OLYMPIA '28 13 5 5 3 24 28 18 O.N.S. SNEEK 13 4 5 4 23 28 16
ACV ASSEN 13 4 5 4 15 17 16 FLEVO BOYS 13 4 6 3 19 22 15
O.N.S. SNEEK 13 4 6 3 24 24 15 HARKEMASE BOYS 13 4 6 3 16 19 15
DRACHTSTER BOYS 13 2 7 4 17 21 10 DVS '33 13 1 7 5 16 29 8
DVS '33 13 3 10 0 15 43 9 OLYMPIA '28 13 2 10 1 16 41 7
DOSK 13 2 9 2 19 35 8 DOSK 13 1 12 0 12 41 3
ZATERDAG 4 SEPTEMBER 1999 ZATERDAG 11 SEPTEMBER 1999
ACV ASSEN - URK 1 - 2 HARKEMASE BOYS - ACV ASSEN 1 - 0
FLEVO BOYS - HARKEMASE BOYS 2 - 0 DVS '33 - FLEVO BOYS 0 - 6
WHC - DVS '33 2 - 1 Sc. GENEMUIDEN - WHC 6 - 0
OLYMPIA '28 - Sc. GENEMUIDEN 1 - 2 O.N.S. SNEEK - OLYMPIA '28 4 - 2
DOSK - O.N.S. SNEEK 0 - 1 IJSSELMEERVOGELS - DOSK 3 - 1
VVOG HARDERWIJK - IJSSELMEERVOGELS 0 - 2 BE QUICK '28 - VVOG HARDERWIJK 2 - 1
DRACHTSTER BOYS - BE QUICK '28 1 - 2 URK - DRACHTSTER BOYS 3 - 0
ZATERDAG 18 SEPTEMBER 1999 ZATERDAG 25 SEPTEMBER 1999
HARKEMASE BOYS - URK 0 - 1 DVS '33 - HARKEMASE BOYS 1 - 5
ACV ASSEN - DVS '33 1 - 1 Sc. GENEMUIDEN - ACV ASSEN 1 - 4
FLEVO BOYS - Sc. GENEMUIDEN 0 - 0 O.N.S. SNEEK - FLEVO BOYS 5 - 1
WHC - O.N.S. SNEEK 2 - 3 IJSSELMEERVOGELS - WHC 3 - 2
OLYMPIA '28 - IJSSELMEERVOGELS 1 - 3 BE QUICK '28 - OLYMPIA '28 3 - 2
DOSK - BE QUICK '28 1 - 2 DRACHTSTER BOYS - DOSK 0 - 1
VVOG HARDERWIJK - DRACHTSTER BOYS 0 - 1 URK - VVOG HARDERWIJK 2 - 1
ZATERDAG 2 oktober 1999 ZATERDAG 9 OKTOBER 1999
DVS '33 - URK 0 - 6 Sc. GENEMUIDEN - DVS '33 1 - 0
HARKEMASE BOYS - Sc. GENEMUIDEN 0 - 1 O.N.S. SNEEK - HARKEMASE BOYS 1 - 3
ACV ASSEN - O.N.S. SNEEK 1 - 1 IJSSELMEERVOGELS - ACV ASSEN 0 - 0
FLEVO BOYS - IJSSELMEERVOGELS 1 - 1 BE QUICK '28 - FLEVO BOYS 1 - 1
WHC - BE QUICK '28 3 - 2 DRACHTSTER BOYS - WHC 0 - 1
OLYMPIA '28 - DRACHTSTER BOYS 2 - 2 VVOG HARDERWIJK - OLYMPIA '28 3 - 0
DOSK - VVOG HARDERWIJK 1 - 2 URK - DOSK 4 - 1
ZATERDAG 16 OKTOBER 1999 ZATERDAG 30 OKTOBER 1999
Sc. GENEMUIDEN - URK 2 - 2 O.N.S. SNEEK - Sc. GENEMUIDEN 1 - 1
DVS '33 - O.N.S. SNEEK 2 - 4 IJSSELMEERVOGELS - DVS '33 1 - 1
HARKEMASE BOYS - IJSSELMEERVOGELS 2 - 1 BE QUICK '28 - HARKEMASE BOYS 0 - 1
ACV ASSEN - BE QUICK '28 0 - 2 DRACHTSTER BOYS - ACV ASSEN 3 - 1
FLEVO BOYS - DRACHTSTER BOYS 1 - 4 VVOG HARDERWIJK - FLEVO BOYS 3 - 1
WHC - VVOG HARDERWIJK 3 - 2 DOSK - WHC 1 - 2
OLYMPIA '28 - DOSK 2 - 1 URK - OLYMPIA '28 10 - 1
ZATERDAG 6 NOVEMBER 1999 ZATERDAG 13 NOVEMBER 1999
O.N.S. SNEEK - URK 1 - 3 IJSSELMEERVOGELS - O.N.S. SNEEK 2 - 1
Sc. GENEMUIDEN - IJSSELMEERVOGELS 1 - 0 BE QUICK '28 - Sc. GENEMUIDEN 2 - 3
DVS '33 - BE QUICK '28 1 - 3 DRACHTSTER BOYS - DVS '33 0 - 1
HARKEMASE BOYS - DRACHTSTER BOYS 3 - 3 VVOG HARDERWIJK - HARKEMASE BOYS 3 - 2
ACV ASSEN - VVOG HARDERWIJK 0 - 4 DOSK - ACV ASSEN 1 - 5
FLEVO BOYS - DOSK 3 - 1 OLYMPIA '28 - FLEVO BOYS 0 - 2
WHC - OLYMPIA '28 3 - 0 URK - WHC 7 - 1
ZATERDAG 20 NOVEMBER 1999 ZATERDAG 27 NOVEMBER 1999
IJSSELMEERVOGELS - URK 1 - 2 BE QUICK '28 - IJSSELMEERVOGELS 1 - 0
O.N.S. SNEEK - BE QUICK '28 0 - 2 DRACHTSTER BOYS - O.N.S. SNEEK 2 - 2
Sc. GENEMUIDEN - DRACHTSTER BOYS 2 - 2 VVOG HARDERWIJK - Sc. GENEMUIDEN 6 - 1
DVS '33 - VVOG HARDERWIJK 1 - 3 DOSK - DVS '33 4 - 2
HARKEMASE BOYS - DOSK 5 - 2 OLYMPIA '28 - HARKEMASE BOYS 2 - 0
ACV ASSEN - OLYMPIA '28 1 - 1 WHC - ACV ASSEN 1 - 3
FLEVO BOYS - WHC 2  - 2 FLEVO BOYS - URK 0 - 2
ZATERDAG 4 DECEMBER 1999 ZATERDAG 11 DECEMBER 1999
URK - BE QUICK '28 1 - 1 URK - ACV ASSEN 4 - 1
IJSSELMEERVOGELS - DRACHTSTER BOYS 2 - 0 HARKEMASE BOYS - FLEVO BOYS 3 - 0
O.N.S. SNEEK - VVOG HARDERWIJK 0 - 0 DVS '33 - WHC 3 - 2
Sc. GENEMUIDEN - DOSK 3 - 2 Sc. GENEMUIDEN - OLYMPIA '28 3 - 0
DVS '33 - OLYMPIA '28 3 - 1 O.N.S. SNEEK - DOSK 3 - 0
HARKEMASE BOYS - WHC 1 - 1 IJSSELMEERVOGELS - VVOG HARDERWIJK 0 - 1
ACV ASSEN - FLEVO BOYS 0 - 3 BE QUICK '28 - DRACHTSTER BOYS 3 - 0
ZATERDAG 22 JANUARI 1999 ZATERDAG 5 FEBRUARI 2000
ACV ASSEN - HARKEMASE BOYS 1 - 1 HARKEMASE BOYS - DVS '33 2 - 2
FLEVO BOYS - DVS '33 2 - 2 ACV ASSEN - Sc. GENEMUIDEN 2 - 0
WHC - Sc. GENEMUIDEN 1 - 3 FLEVO BOYS - O.N.S. SNEEK 1 - 1
OLYMPIA '28 - O.N.S. SNEEK 3 - 2 WHC - IJSSELMEERVOGELS 2 - 0
DOSK - IJSSELMEERVOGELS 1 - 2 OLYMPIA '28 - BE QUICK '28 1 - 3
VVOG HARDERWIJK - BE QUICK '28 1 - 0 DOSK - DRACHTSTER BOYS 2 - 2
DRACHTSTER BOYS - URK 1 - 2 VVOG HARDERWIJK - URK 1 - 0
ZATERDAG 19 FEBRUARI 2000 ZATERDAG 26 FEBRUARI 2000
URK - DVS '33 2 - 1 DVS '33 - Sc. GENEMUIDEN 1 - 3
Sc. GENEMUIDEN - HARKEMASE BOYS 2 - 3 HARKEMASE BOYS - O.N.S. SNEEK 3 - 1
O.N.S. SNEEK - ACV ASSEN 1 - 3 ACV ASSEN - IJSSELMEERVOGELS 2 - 0
IJSSELMEERVOGELS - FLEVO BOYS 2 - 0 FLEVO BOYS - BE QUICK '28 1 - 3
BE QUICK '28 - WHC 0 - 1 WHC - DRACHTSTER BOYS 1 - 1
DRACHTSTER BOYS - OLYMPIA '28 3 - 2 OLYMPIA '28 - VVOG HARDERWIJK 2 - 2
VVOG HARDERWIJK - DOSK 7 - 2 DOSK - URK 2 - 7
ZATERDAG 11 MAART 2000 ZATERDAG 18 MAART 2000
URK - Sc. GENEMUIDEN 5 - 0 Sc. GENEMUIDEN - O.N.S. SNEEK 0 - 2
O.N.S. SNEEK - DVS '33 4 - 0 DVS '33 - IJSSELMEERVOGELS 1 - 6
IJSSELMEERVOGELS - HARKEMASE BOYS 1 - 0 HARKEMASE BOYS - BE QUICK '28 1 - 2
BE QUICK '28 - ACV ASSEN 1 - 1 ACV ASSEN - DRACHTSTER BOYS 0 - 1
DRACHTSTER BOYS - FLEVO BOYS 3 - 4 FLEVO BOYS - VVOG HARDERWIJK 3 - 1
VVOG HARDERWIJK - WHC 1 - 3 WHC - DOSK 2 - 1
DOSK - OLYMPIA '28 0 - 1 OLYMPIA '28 - URK 1 - 1
ZATERDAG 25 MAART 2000 ZATERDAG 1 APRIL 2000
URK - O.N.S. SNEEK 2 - 2 URK - HARKEMASE BOYS 3 - 0
IJSSELMEERVOGELS - Sc. GENEMUIDEN 0 - 1 DVS '33 - ACV ASSEN 0 - 1
BE QUICK '28 - DVS '33 3 - 0 O.N.S. SNEEK - WHC 3 - 5
DRACHTSTER BOYS - HARKEMASE BOYS 0 - 0 Sc. GENEMUIDEN - FLEVO BOYS 0 - 0
VVOG HARDERWIJK - ACV ASSEN 0 - 3 IJSSELMEERVOGELS - OLYMPIA '28 3 - 1
DOSK - FLEVO BOYS 3 - 0 BE QUICK '28 - DOSK 4 - 0
OLYMPIA '28 - WHC 1 - 5 DRACHTSTER BOYS - VVOG HARDERWIJK 1 - 1
ZATERDAG 8 APRIL 2000 ZATERDAG 15 APRIL 2000
O.N.S. SNEEK - IJSSELMEERVOGELS 0 - 3 URK - IJSSELMEERVOGELS 4 - 1
Sc. GENEMUIDEN - BE QUICK '28 1 - 1 BE QUICK '28 - O.N.S. SNEEK 4 - 2
DVS '33 - DRACHTSTER BOYS 1 - 3 DRACHTSTER BOYS - Sc. GENEMUIDEN 2 - 2
HARKEMASE BOYS - VVOG HARDERWIJK 1 - 3 VVOG HARDERWIJK - DVS '33 2 - 2
ACV ASSEN - DOSK 4 - 0 DOSK - HARKEMASE BOYS 1 - 1
FLEVO BOYS - OLYMPIA '28 3 - 2 OLYMPIA '28 - ACV ASSEN 3 - 2
WHC - URK 0 - 3 WHC - FLEVO BOYS 1 - 0
DONDERDAG 27 APRIL 2000 ZATERDAG 6 MEI 2000
IJSSELMEERVOGELS - BE QUICK '28 0 - 1 BE QUICK '28 - URK 2 - 5
O.N.S. SNEEK - DRACHTSTER BOYS 1 - 1 DRACHTSTER BOYS - IJSSELMEERVOGELS 1 - 2
Sc. GENEMUIDEN - VVOG HARDERWIJK 1 - 1 VVOG HARDERWIJK - O.N.S. SNEEK 6 - 1
DVS '33 - DOSK 1 - 0 DOSK - Sc. GENEMUIDEN 2 - 8
HARKEMASE BOYS - OLYMPIA '28 2 - 3 OLYMPIA '28 - DVS '33 5 - 3
ACV ASSEN - WHC 2 - 1 WHC - HARKEMASE BOYS 2 - 0
URK - FLEVO BOYS 1 - 1 FLEVO BOYS - ACV ASSEN 0 - 0