Jaar overzicht seizoen 2001-2002
Eindstand seizoen 2001/2002 Eindstand periode 1
PLOEG G G V G V T P PLOEG G G V G V T P
ACV 26 17 3 6 75 39 57 BE QUICK '28 8 6 0 2 19 4 20
SPAKENBURG 26 13 4 9 56 33 48 A.C.V. 8 6 2 0 23 6 18
BE QUICK '28 26 14 7 5 47 40 47 URK 8 5 2 1 19 12 16
SC GENEMUIDEN 26 13 7 6 59 41 45 DRACHTSTER BOYS 8 5 2 1 13 8 16
SDCP 26 13 9 4 52 45 43 FLEVO BOYS 8 4 2 2 16 8 14
URK 26 12 9 5 56 48 41 W.H.C. 8 4 2 2 18 15 14
VVOG 26 10 10 6 53 43 36 V.V.O.G. 8 4 4 0 15 16 12
WHC 26 11 12 3 45 43 36 SC. GENEMUIDEN 8 3 4 1 14 14 10
NUNSPEET 26 9 10 7 32 32 34 HARKEMASE BOYS 8 3 5 0 11 16 9
FLEVO BOYS 26 9 12 5 43 51 32 EXELSIOR '31 8 3 5 0 10 19 9
HARKEMASE BOYS 26 7 10 9 41 46 30 O.N.S. SNEEK 8 2 5 1 7 15 7
DRACHTSTER BOYS 26 5 14 7 35 57 22 A.S.V.D. 8 2 5 1 11 22 7
LW. ZWALUWEN 26 2 13 11 30 63 17 IJSSELMEERVOGELS 8 1 5 2 12 20 5
HZVV 26 3 18 5 27 70 14 S.D.V.B. 8 1 6 1 8 21 4
Eindstand periode 2 Eindstand periode 3
PLOEG G G V G V T P PLOEG G G V G V T P
URK 9 7 2 0 23 10 21 V.V.O.G. 9 6 0 3 17 6 21
V.V.O.G. 9 5 1 3 19 9 18 BE QUICK '28 9 7 2 0 19 10 21
FLEVO BOYS 9 5 2 2 14 9 17 A.C.V. 9 6 3 0 22 13 18
S.D.V.B. 9 4 2 3 14 11 15 DRACHTSTER BOYS 9 5 1 3 19 10 18
BE QUICK '28 9 4 3 2 22 16 14 HARKEMASE BOYS 9 5 2 2 18 10 17
SC. GENEMUIDEN 9 4 3 2 18 15 14 URK 9 5 3 1 18 12 16
HARKEMASE BOYS 9 3 2 4 10 9 13 SC. GENEMUIDEN 9 4 3 2 19 13 14
IJSSELMEERVOGELS 9 3 3 3 10 8 12 IJSSELMEERVOGELS 9 4 4 1 14 14 13
DRACHTSTER BOYS 9 2 2 5 8 7 11 FLEVO BOYS 9 3 4 2 16 12 11
A.C.V. 9 3 4 2 13 21 11 O.N.S. SNEEK 9 3 5 1 16 19 10
A.S.V.D. 9 3 5 1 14 20 10 W.H.C. 9 2 6 1 11 18 7
W.H.C. 9 2 5 2 13 20 8 S.D.V.B. 9 2 7 0 10 28 6
O.N.S. SNEEK 9 1 6 2 9 17 5 A.S.V.D. 9 1 6 2 10 26 5
EXELSIOR '31 9 0 6 3 13 28 3 EXELSIOR '31 9 1 8 0 7 25 3
Gespeelde thuis wedstrijden Gespeelde uit wedstrijden
PLOEG G G V G V T P PLOEG G G V G V T P
BE QUICK '28 13 9 2 2 30 13 29 V.V.O.G. 13 8 2 3 26 18 27
URK 13 9 3 1 36 20 28 BE QUICK '28 13 8 3 2 30 17 26
A.C.V. 13 9 3 1 28 17 28 URK 13 8 4 1 24 14 25
FLEVO BOYS 13 8 2 3 27 8 27 DRACHTSTER BOYS 13 5 3 5 18 14 20
DRACHTSTER BOYS 13 7 2 4 22 11 25 A.C.V. 13 6 6 1 30 23 19
SC. GENEMUIDEN 13 7 3 3 33 19 24 HARKEMASE BOYS 13 5 4 4 18 18 19
V.V.O.G. 13 7 3 3 25 13 24 FLEVO BOYS 13 4 6 3 19 21 15
HARKEMASE BOYS 13 6 5 2 21 17 20 SC. GENEMUIDEN 13 4 7 2 18 23 14
S.D.V.B. 13 6 6 1 24 24 19 W.H.C. 13 4 7 2 19 28 14
O.N.S. SNEEK 13 5 5 3 21 20 18 IJSSELMEERVOGELS 13 3 6 4 18 23 13
IJSSELMEERVOGELS 13 5 6 2 18 19 17 A.S.V.D. 13 2 10 1 13 43 7
W.H.C. 13 4 6 3 23 25 15 S.D.V.B. 13 1 9 3 8 36 6
A.S.V.D. 13 4 6 3 22 25 15 O.N.S. SNEEK 13 1 11 1 11 31 4
EXELSIOR '31 13 3 8 2 17 34 11 EXELSIOR '31 13 1 11 1 13 38 4
ZATERDAG 1 SEPTEMBER 2001 ZATERDAG 8 SEPTEMBER 2001
SPAKENBURG - HARKEMASE BOYS 3-3 WHC - SPAKENBURG 2-0
LW. ZWALUWEN - WHC 1-0 VVOG - LW. ZWALUWEN 0-0
SDCP - VVOG 1-0 FLEVO BOYS - SDCP 1-3
ACV - FLEVO BOYS 4-3 HZVV - ACV 2-7
DRACHTSTER BOYS - HZVV 1-0 URK - DRACHTSTER BOYS 1-0
SC GENEMUIDEN - URK 3-3 BE QUICK '28 - SC GENEMUIDEN 2-1
NUNSPEET - BE QUICK '28 1-0 HARKEMASE BOYS - NUNSPEET 0-2
ZATERDAG 15 SEPTEMBER 2001 ZATERDAG 22 SEPTEMBER 2001
WHC - HARKEMASE BOYS 4-1 VVOG - WHC 2-2
SPAKENBURG - VVOG 2-4 FLEVO BOYS - SPAKENBURG 1-1
LW. ZWALUWEN - FLEVO BOYS 1-1 HZVV - LW. ZWALUWEN 3-3
SDCP - HZVV 3-1 URK - SDCP 2-2
ACV - URK 3-3 BE QUICK '28 - ACV 2-2
DRACHTSTER BOYS - BE QUICK '28 2-3 NUNSPEET - DRACHTSTER BOYS 2-0
SC GENEMUIDEN - NUNSPEET 2-1 HARKEMASE BOYS - SC GENEMUIDEN 2-2
ZATERDAG 29 SEPTEMBER 2001 ZATERDAG 6 OKTOBER 2001
VVOG - HARKEMASE BOYS 2-0 FLEVO BOYS - VVOG 0-3
WHC - FLEVO BOYS 0-2 HZVV - WHC 3-1
SPAKENBURG - HZVV 2-1 URK - SPAKENBURG 2-2
LW. ZWALUWEN - URK 0-2 BE QUICK '28 - LW. ZWALUWEN 1-1
SDCP - BE QUICK '28 4-0 NUNSPEET - SDCP 0-4
ACV - NUNSPEET 3-1 SC GENEMUIDEN - ACV 1-1
DRACHTSTER BOYS - SC GENEMUIDEN 2-3 HARKEMASE BOYS - DRACHTSTER BOYS 1-1
ZATERDAG 13 OKTOBER 2001 ZATERDAG 27 OKTOBER 2001
FLEVO BOYS - HARKEMASE BOYS 2-2 HZVV - FLEVO BOYS 2-2
VVOG - HZVV 4-0 URK - VVOG 3-2
WHC - URK 2-4 BE QUICK '28 - WHC 2-0
SPAKENBURG - BE QUICK '28 2-0 NUNSPEET - SPAKENBURG 0-0
LW. ZWALUWEN - NUNSPEET 0-0 SC GENEMUIDEN - LW. ZWALUWEN 4-2
SDCP - SC GENEMUIDEN 3-2 DRACHTSTER BOYS - SDCP 0-0
ACV - DRACHTSTER BOYS 4-0 HARKEMASE BOYS - ACV 1-5
ZATERDAG 3 NOVEMBER 2001 ZATERDAG 10 NOVEMBER 2001
HZVV - HARKEMASE BOYS 1-3 URK - HZVV 6-0
FLEVO BOYS - URK 2-1 BE QUICK '28 - FLEVO BOYS 3-3
VVOG - BE QUICK '28 1-2 NUNSPEET - VVOG 0-0
WHC - NUNSPEET 2-0 SC GENEMUIDEN - WHC 1-4
SPAKENBURG - SC GENEMUIDEN 1-1 DRACHTSTER BOYS - SPAKENBURG 1-1
LW. ZWALUWEN - DRACHTSTER BOYS 1-1 ACV - LW. ZWALUWEN 4-2
SDCP - ACV 5-3 HARKEMASE BOYS - SDCP 2-1
ZATERDAG 17 NOVEMBER 2001 ZATERDAG 1 DECEMBER 2001
URK - HARKEMASE BOYS 2-2 BE QUICK '28 - URK 1-0
HZVV - BE QUICK '28 1-2 NUNSPEET - HZVV 2-2
FLEVO BOYS - NUNSPEET 4-0 SC GENEMUIDEN - FLEVO BOYS 4-0
VVOG - SC GENEMUIDEN 1-3 DRACHTSTER BOYS - VVOG 2-5
WHC - DRACHTSTER BOYS 2-0 ACV - WHC 6-0
SPAKENBURG - ACV 4-0 SDCP - SPAKENBURG 2-3
LW. ZWALUWEN - SDCP 2-0 LW. ZWALUWEN - HARKEMASE BOYS 0-0
ZATERDAG 8 DECEMBER 2001 ZATERDAG 19 JANUARI 2002
HARKEMASE BOYS - BE QUICK '28 3-1 HARKEMASE BOYS - SPAKENBURG 2-5
URK - NUNSPEET 1-0 WHC - LW. ZWALUWEN 5-0
HZVV - SC GENEMUIDEN 1-2 VVOG - SDCP 1-1
FLEVO BOYS - DRACHTSTER BOYS 3-4 FLEVO BOYS - ACV 0-1
VVOG - ACV 1-1 HZVV - DRACHTSTER BOYS 3-0
WHC - SDCP 0-1 URK - SC GENEMUIDEN 1-3
SPAKENBURG - LW. ZWALUWEN 2-0 BE QUICK '28 - NUNSPEET 1-0
ZATERDAG 26 JANUARI 2002 ZATERDAG 9 FEBRUARI 2002
SPAKENBURG - WHC 3-1 HARKEMASE BOYS - WHC 0-2
LW. ZWALUWEN - VVOG 3-3 VVOG - SPAKENBURG 0-1
SDCP - FLEVO BOYS 3-0 FLEVO BOYS - LW. ZWALUWEN 4-1
ACV - HZVV 2-0 HZVV - SDCP 0-3
DRACHTSTER BOYS - URK 1-3 URK - ACV 0-5
SC GENEMUIDEN - BE QUICK '28 2-4 BE QUICK '28 - DRACHTSTER BOYS 2-2
NUNSPEET - HARKEMASE BOYS 2-1 NUNSPEET - SC GENEMUIDEN 0-3
ZATERDAG 16 FEBRUARI 2002 ZATERDAG 2 MAART 2002
WHC - VVOG 2-2 HARKEMASE BOYS - VVOG 2-0
SPAKENBURG - FLEVO BOYS 2-0 FLEVO BOYS - WHC 0-4
LW. ZWALUWEN - HZVV 1-1 HZVV - SPAKENBURG 0-3
SDCP - URK 1-2 URK - LW. ZWALUWEN 4-0
ACV - BE QUICK '28 2-2 BE QUICK '28 - SDCP 4-0
DRACHTSTER BOYS - NUNSPEET 1-2 NUNSPEET - ACV 0-0
SC GENEMUIDEN - HARKEMASE BOYS 1-1 SC GENEMUIDEN - DRACHTSTER BOYS 2-2
ZATERDAG 9 MAART 2002 ZATERDAG 16 MAART 2002
VVOG - FLEVO BOYS 0-3 HARKEMASE BOYS - FLEVO BOYS 0-2
WHC - HZVV 1-0 HZVV - VVOG 1-4
SPAKENBURG - URK 3-1 URK - WHC 3-1
LW. ZWALUWEN - BE QUICK '28 0-2 BE QUICK '28 - SPAKENBURG 3-2
SDCP - NUNSPEET 0-3 NUNSPEET - LW. ZWALUWEN 1-1
ACV - SC GENEMUIDEN 1-0 SC GENEMUIDEN - SDCP 5-1
DRACHTSTER BOYS - HARKEMASE BOYS 1-1 DRACHTSTER BOYS - ACV 2-3
ZATERDAG 23 MAART 2002 ZATERDAG 6 APRIL 2002
FLEVO BOYS - HZVV 4-0 HARKEMASE BOYS - HZVV 1-1
VVOG - URK 4-2 URK - FLEVO BOYS 2-3
WHC - BE QUICK '28 0-2 BE QUICK '28 - VVOG 1-5
SPAKENBURG - NUNSPEET 1-1 NUNSPEET - WHC 2-4
LW. ZWALUWEN - SC GENEMUIDEN 1-2 SC GENEMUIDEN - SPAKENBURG 1-3
SDCP - DRACHTSTER BOYS 3-2 DRACHTSTER BOYS - LW. ZWALUWEN 2-1
ACV - HARKEMASE BOYS 3-1 ACV - SDCP 3-0
ZATERDAG 13 APRIL 2002 ZATERDAG 20 APRIL 2002
HZVV - URK 2-3 HARKEMASE BOYS - URK 2-0
FLEVO BOYS - BE QUICK '28 0-2 BE QUICK '28 - HZVV 1-2
VVOG - NUNSPEET 2-0 NUNSPEET - FLEVO BOYS 1-3
WHC - SC GENEMUIDEN 2-1 SC GENEMUIDEN - VVOG 4-2
SPAKENBURG - DRACHTSTER BOYS 4-1 DRACHTSTER BOYS - WHC 3-2
LW. ZWALUWEN - ACV 2-4 ACV - SPAKENBURG 2-2
SDCP - HARKEMASE BOYS 0-3 SDCP - LW. ZWALUWEN 8-4
ZATERDAG 4 MEI 2002 ZATERDAG 11 MEI 2002
URK - BE QUICK '28 3-1 BE QUICK '28 - HARKEMASE BOYS 3-1
HZVV - NUNSPEET 0-5 NUNSPEET - URK 2-1
FLEVO BOYS - SC GENEMUIDEN 0-2 SC GENEMUIDEN - HZVV 4-0
VVOG - DRACHTSTER BOYS 1-3 DRACHTSTER BOYS - FLEVO BOYS 1-4
WHC - ACV 1-3 ACV - VVOG 1-3
SPAKENBURG - SDCP 0-1 SDCP - WHC 1-1
HARKEMASE BOYS - LW. ZWALUWEN 6-0 LW. ZWALUWEN - SPAKENBURG 3-3