Jaaroverzicht seizoen 2005 - 2006
Eindstand    
PLOEG G G V G V T P
ONS Sneek 26 17 6 3 54 37 54
Sc. Genemuiden 26 14 8 4 50 40 46
Excelsior '31 26 13 8 5 47 38 44 -
Harkemase Boys 26 12 9 5 45 34 41
HHC Hardenberg 26 11 9 6 52 39 39
Be Quick '28 26 11 12 3 39 43 36
W.H.C. 26 9 9 8 46 43 35
Flevo Boys 26 10 11 5 43 53 35
ACV 26 9 10 7 47 50 34
Go Ahead Kampen 26 9 10 7 33 44 34
Urk 26 9 11 6 42 31 33
DOS Kampen 26 10 14 2 40 45 32
S.V.Z.W. 26 7 16 3 37 54 24
Drachtster Boys 26 6 14 6 33 57 24
Eindstand Periode 1       Wedstrijd verslag gespeelde wedstrijden
PLOEG G G V G V T P Sc. Genemuiden - Drachtster Boys 3-1
ONS Sneek 8 6 0 2 24 11 20 HHC Hardenberg - Sc. Genemuiden 1-2
Sc. Genemuiden 8 5 2 1 18 16 16 Sc. Genemuiden - Go Ahead Kampen 1-1
Harkemase Boys 8 5 3 0 15 13 15 ONS Sneek - Sc. Genemuiden 5-0
DOS Kampen 8 4 3 1 15 12 13 Excelsior '31 - Sc. Genemuiden 1-3
Excelsior '31 8 3 2 3 17 14 12 Sc. Genemuiden - Flevo Boys 4-0
S.V.Z.W. 8 4 4 0 14 14 12 Harkemase Boys - Sc. Genemuiden 3-4
Be Quick '28 8 4 4 0 18 21 12 Sc. Genemuiden - ACV 1-4
ACV 8 3 3 2 19 17 11 Be Quick '28 - Sc. Genemuiden 1-1
HHC Hardenberg 8 3 3 2 13 11 11 Sc. Genemuiden - DOS Kampen 3-2
W.H.C. 8 2 4 2 11 14 8 W.H.C. - Sc. Genemuiden 0-0
Go Ahead Kampen 8 2 4 2 12 17 8 Sc. Genemuiden - S.V.Z.W. 0-1
Flevo Boys 8 2 4 2 12 20 8 Urk - Sc. Genemuiden 0-0
Urk 8 2 5 1 13 12 7 Drachtster Boys - Sc. Genemuiden 1-1
Drachtster Boys 8 1 5 2 10 19 5 Sc. Genemuiden - ONS Sneek 0-1
Sc. Genemuiden - Excelsior '31 2-1
Sc. Genemuiden - Harkemase Boys 1-0
Eindstand Periode 2       Sc. Genemuiden - HHC Hardenberg 2-1
PLOEG G G V G V T P ACV - Sc. Genemuiden 3-2
Excelsior '31 9 6 1 2 16 9 20 Sc. Genemuiden - Be Quick '28 2-1
Flevo Boys 9 5 2 2 16 16 17 DOS Kampen - Sc. Genemuiden 0-4
ONS Sneek 9 5 3 1 12 9 16 Go Ahead Kampen - Sc. Genemuiden 3-1
Harkemase Boys 9 4 2 3 16 9 15 Flevo Boys - Sc. Genemuiden 0-4
W.H.C. 9 3 2 4 16 15 13 Sc. Genemuiden - W.H.C. 2-3
ACV 9 3 2 4 14 13 13 S.V.Z.W. - Sc. Genemuiden 3-4
DOS Kampen 9 4 5 0 19 13 12 Sc. Genemuiden - Urk 1-3
Sc. Genemuiden 9 3 3 3 10 10 12
Drachtster Boys 9 3 4 2 14 22 11 Topscoorder + gele en rode kaarten  
Urk 9 2 4 3 13 12 9       C B G R
S.V.Z.W. 9 2 4 3 15 18 9 Klaas Johan Knevelman 10x 4x   1x
Go Ahead Kampen 9 2 4 3 11 21 9 Martijn Jansen 11x 4x 1x  
HHC Hardenberg 9 2 5 2 14 14 8 Björn Schilder 1x 4x 1x
Be Quick '28 9 2 5 2 9 14 8 Tymen Brouwer 1x 1x  
Gerrit Jan v/d Belt 2x 1x 5x  
Henk Eenkhoorn 2x 3x  
Eindstand Periode 3     Gerald Kreuze 3x 3x    
PLOEG G G V G V T P Wiljan Kattenberg 3x    
HHC Hardenberg 9 6 1 2 25 14 20 Marchel Visscher 4x 2x 2x  
Sc. Genemuiden 9 6 3 0 22 14 18 Berry Halfwerk 4x    
ONS Sneek 9 6 3 0 18 17 18 Robert van Dijk 8x 7x 1x
Urk 9 5 2 2 16 7 17 Freek van de Berg 1x 3x  
Go Ahead Kampen 9 5 2 2 10 6 17 Gijs van Dijk 1x 3x  
Be Quick '28 9 5 3 1 12 8 16 Herman Jansen 1x 3x 1x
W.H.C. 9 4 3 2 19 14 14 Albert Flier 2x  
Excelsior '31 9 4 5 0 14 15 12 Alberto van Lente 1x  
Harkemase Boys 9 3 4 2 14 12 11 Ard Slot 1x (2xg)
Flevo Boys 9 3 5 1 15 17 10 Arjan Kolk    
ACV 9 3 5 1 14 20 10 Henry Lindeboom    
Drachtster Boys 9 2 5 2 9 16 8 Luuk Drost    
DOS Kampen 9 2 6 1 6 20 7 Rainier Resokario    
S.V.Z.W. 9 1 8 0 8 22 3 Robert Boes.    
Ted van Kleef    
Uitslagen zaterdag 3 september 2005 Programma zaterdag 10 september 2005
Be Quick '28 - ONS Sneek 1-4 HHC Hardenberg - Sc. Genemuiden 1-2
ACV - DOS Kampen 0-3 Drachtster Boys - Excelsior '31 0-0
Harkemase Boys - W.H.C. 2-1 Urk - Flevo Boys 1-2
Flevo Boys - S.V.Z.W. 1-2 S.V.Z.W. - Harkemase Boys 0-1
Excelsior '31 - Urk 4-2 W.H.C. - ACV 3-3
Sc. Genemuiden - Drachtster Boys 3-1 DOS Kampen - Be Quick '28 5-1
Go Ahead Kampen - HHC Hardenberg 0-2 ONS Sneek - Go Ahead Kampen 2-1
Programma zaterdag 17 september 2005 Programma zaterdag 24 september 2005
Be Quick '28 - W.H.C. 3-2 Go Ahead Kampen - Excelsior '31 1-4
ACV - S.V.Z.W. 1-3 HHC Hardenberg - Flevo Boys 4-0
Harkemase Boys - Urk 0-4 Drachtster Boys - Harkemase Boys 1-3
Flevo Boys - Drachtster Boys 2-2 Urk - ACV 3-4
Excelsior '31 - HHC Hardenberg 1-1 S.V.Z.W. - Be Quick '28 4-3
Sc. Genemuiden - Go Ahead Kampen 1-1 W.H.C. - DOS Kampen 0-3
DOS Kampen - ONS Sneek 0-2 ONS Sneek - Sc. Genemuiden 5-0
Programma zaterdag 1 oktober 2005 Programma zaterdag 8 oktober 2005
Be Quick '28 - Urk 1-0 Sc. Genemuiden - Flevo Boys 4-0
ACV - Drachtster Boys 4-0 Go Ahead Kampen - Harkemase Boys 2-4
Harkemase Boys - HHC Hardenberg 2-0 HHC Hardenberg - ACV 2-1
Flevo Boys - Go Ahead Kampen 1-2 Drachtster Boys - Be Quick '28 2-5
Excelsior '31 - Sc. Genemuiden 1-3 Urk - DOS Kampen 3-0
W.H.C. - ONS Sneek 0-1 S.V.Z.W. - W.H.C. 2-4
DOS Kampen - S.V.Z.W. 1-0 ONS Sneek - Excelsior '31 4-4
Programma zaterdag 15 oktober 2005 Programma zaterdag 29 oktober 2005
Be Quick '28 - HHC Hardenberg 3-1 Excelsior '31 - Harkemase Boys 1-0
ACV - Go Ahead Kampen 2-2 Sc. Genemuiden - ACV 1-4
Harkemase Boys - Sc. Genemuiden 3-4 Go Ahead Kampen - Be Quick '28 3-1
Flevo Boys - Excelsior '31 3-2 HHC Hardenberg - DOS Kampen 2-2
S.V.Z.W. - ONS Sneek 2-3 Drachtster Boys - W.H.C. 0-1
W.H.C. - Urk 0-0 Urk - S.V.Z.W. 0-1
DOS Kampen - Drachtster Boys 1-4 ONS Sneek - Flevo Boys 3-3
Programma zaterdag 5 november 2005 Programma zaterdag 12 november 2005
Be Quick '28 - Sc. Genemuiden 1-1 Flevo Boys - ACV 2-2
ACV - Excelsior '31 0-1 Excelsior '31 - Be Quick '28 2-0
Harkemase Boys - Flevo Boys 0-1 Sc. Genemuiden - DOS Kampen 3-2
Urk - ONS Sneek 4-1 Go Ahead Kampen - W.H.C. 1-2
S.V.Z.W. - Drachtster Boys 2-2 HHC Hardenberg - S.V.Z.W. 1-1
W.H.C. - HHC Hardenberg 3-1 Drachtster Boys - Urk 2-1
DOS Kampen - Go Ahead Kampen 6-0 ONS Sneek - Harkemase Boys 1-1
Programma zaterdag 19 november 2005 Programma zaterdag 26 november 2005
Be Quick '28 - Flevo Boys 2-0 ACV - ONS Sneek 2-0
ACV - Harkemase Boys 1-1 Harkemase Boys - Be Quick '28 3-2
Drachtster Boys - ONS Sneek 0-3 Flevo Boys - DOS Kampen 2-1
Urk - HHC Hardenberg 0-1 Excelsior '31 - W.H.C. 2-2
S.V.Z.W. - Go Ahead Kampen 4-1 Sc. Genemuiden - S.V.Z.W. 0-1
W.H.C. - Sc. Genemuiden 0-0 Go Ahead Kampen - Urk 2-2
DOS Kampen - Excelsior '31 0-1 HHC Hardenberg - Drachtster Boys 6-0
Programma zaterdag 3 december 2005 Programma zaterdag 10 december 2005
Be Quick '28 - ACV 0-1 HHC Hardenberg - Go Ahead Kampen 1-1
Drachtster Boys - Go Ahead Kampen 4-1 Drachtster Boys - Sc. Genemuiden 1-3
Urk - Sc. Genemuiden 0-0 Urk - Excelsior '31 3-1
S.V.Z.W. - Excelsior '31 1-3 S.V.Z.W. - Flevo Boys 1-2
W.H.C. - Flevo Boys 5-1 W.H.C. - Harkemase Boys 1-5
DOS Kampen - Harkemase Boys 0-2 DOS Kampen - ACV 3-1
ONS Sneek - HHC Hardenberg 1-0 ONS Sneek - Be Quick '28 2-0
Programma zaterdag 17 december 2005 Programma zaterdag 4 februari 2006
Be Quick '28 - DOS Kampen 0-3 Go Ahead Kampen - Sc. Genemuiden 3-1
ACV - W.H.C. 1-1 HHC Hardenberg - Excelsior '31 2-3
Harkemase Boys - S.V.Z.W. 2-0 Drachtster Boys - Flevo Boys 3-3
Flevo Boys - Urk 2-1 Urk - Harkemase Boys 1-1
Excelsior '31 - Drachtster Boys 2-0 S.V.Z.W. - ACV 4-4
Sc. Genemuiden - HHC Hardenberg 2-1 W.H.C. - Be Quick '28 1-1
Go Ahead Kampen - ONS Sneek 1-0 ONS Sneek - DOS Kampen 3-1
Programma zaterdag 11 februari 2006 Programma zaterdag 18 februari 2006
Be Quick '28 - S.V.Z.W. 3-1 Sc. Genemuiden - Excelsior '31 2-1
ACV - Urk 2-1 Go Ahead Kampen - Flevo Boys 2-1
Harkemase Boys - Drachtster Boys 1-2 HHC Hardenberg - Harkemase Boys 2-2
Flevo Boys - HHC Hardenberg 3-1 Drachtster Boys - ACV 1-2
Excelsior '31 - Go Ahead Kampen 1-1 Urk - Be Quick '28 0-1
Sc. Genemuiden - ONS Sneek 0-1 S.V.Z.W. - DOS Kampen 2-1
DOS Kampen - W.H.C. 3-1 ONS Sneek - W.H.C. 3-1
Programma zaterdag 4 maart 2006 Programma zaterdag 11 maart 2006
Be Quick '28 - Drachtster Boys 0-2 Excelsior '31 - Flevo Boys 5-2
ACV - HHC Hardenberg 2-3 Sc. Genemuiden - Harkemase Boys 1-0
Harkemase Boys - Go Ahead Kampen 0-1 Go Ahead Kampen - ACV 3-1
Flevo Boys - Sc. Genemuiden 0-4 HHC Hardenberg - Be Quick '28 1-0
Excelsior '31 - ONS Sneek 3-0 Drachtster Boys - DOS Kampen 0-2
W.H.C. - S.V.Z.W. 6-0 Urk - W.H.C. 3-1
DOS Kampen - Urk 1-1 ONS Sneek - S.V.Z.W. 2-1
Programma zaterdag 25 maart 2006 Programma zaterdag 1 april 2006
Be Quick '28 - Go Ahead Kampen 2-1 Flevo Boys - Harkemase Boys 1-1
ACV - Sc. Genemuiden 3-2 Excelsior '31 - ACV 3-2
Harkemase Boys - Excelsior '31 1-0 Sc. Genemuiden - Be Quick '28 2-1
Flevo Boys - ONS Sneek 2-3 Go Ahead Kampen - DOS Kampen 1-0
S.V.Z.W. - Urk 0-1 HHC Hardenberg - W.H.C. 2-2
W.H.C. - Drachtster Boys 1-1 Drachtster Boys - S.V.Z.W. 2-1
DOS Kampen - HHC Hardenberg 0-4 ONS Sneek - Urk 2-0
Programma zaterdag 8 april 2006 Programma zaterdag 22 april 2006
Be Quick '28 - Excelsior '31 2-0 Harkemase Boys - ACV 3-1
ACV - Flevo Boys 0-3 Flevo Boys - Be Quick '28 0-1
Harkemase Boys - ONS Sneek 1-2 Excelsior '31 - DOS Kampen 0-2
Urk - Drachtster Boys 3-1 Sc. Genemuiden - W.H.C. 2-3
S.V.Z.W. - HHC Hardenberg 0-3 Go Ahead Kampen - S.V.Z.W. 1-0
W.H.C. - Go Ahead Kampen 1-0 HHC Hardenberg - Urk 0-5
DOS Kampen - Sc. Genemuiden 0-4 ONS Sneek - Drachtster Boys 2-1
Programma zaterdag 6 mei 2006 Programma zaterdag 13 mei 2006
Be Quick '28 - Harkemase Boys 4-1 ACV - Be Quick '28 1-1
Drachtster Boys - HHC Hardenberg 0-4 Harkemase Boys - DOS Kampen 5-0
Urk - Go Ahead Kampen 0-0 Flevo Boys - W.H.C. 3-1
S.V.Z.W. - Sc. Genemuiden 3-4 Excelsior '31 - S.V.Z.W. 2-1
W.H.C. - Excelsior '31 3-0 Sc. Genemuiden - Urk 1-3
DOS Kampen - Flevo Boys 0-3 Go Ahead Kampen - Drachtster Boys 1-1
ONS Sneek - ACV 1-2 HHC Hardenberg - ONS Sneek 6-3