AMATEURBEKER          
               
seizoen / datum       eind rust
1945/1946              
6-4-1946     WVF SC Genemuiden   n.b.  
27-4-1946     SC Genemuiden Be Quick '28   2-3  
               
1946/1947   niet gespeeld          
               
1947/1948              
3-1-1948   afdeling M Olympia '28 Urk   0-1  
10-1-1948   afdeling M Urk SC Genemuiden   2-2 2-1
17-1-1948   afdeling M SC Genemuiden Olympia '28   3-0  
10-4-1948   1e ronde SC Genemuiden WHC   3-1 2-0
    2e ronde Nunspeet SC Genemuiden   n.b.  
15-5-1948   3e ronde SC Genemuiden Spakenburg   0-0 0-0
               
1948/1949   Groep F          
26-3-1949   voorronde OLVO SC Genemuiden   n.b.  
      WHC DESZ   3-1  
2-4-1949   voorronde          
9-4-1949   voorronde SC Genemuiden WHC   0-1  
16-4-1949   voorronde CSV '28 SC Genemuiden   0-7  
      WHC OLVO   6-1  
14-5-1949   voorronde DESZ SC Genemuiden   n.b.  
               
1949/1950              
11-3-1950   3e ronde SC Genemuiden ACV   5-1  
1-4-1950     SC Genemuiden DETO   5-0  
29-4-1950     Be Quick '28 SC Genemuiden   1-6 1-3
6-5-1950     SC Genemuiden Blauw Wit '34   3-2 1-0
27-5-1950   1/4 finale SC Genemuiden ONS Sneek   3-2  
  10-6-1950   1/2 finale SNL SC Genemuiden   2-0  
               
1950/1951              
21-10-1950   1e ronde SC Genemuiden Go-Ahead K   0-2  
               
1951/1952              
5-4-1952     WVF SC Genemuiden   6-1  
               
1952/1953   niet gespeeld          
               
1953/1954   geen deelname i.v.m. kampioenscompetitie      
               
1954/1955   niet gespeeld          
               
1955/1956   niet gespeeld          
               
1956/1957   niet ingeschreven        
               
1957/1958              
24-5-1958   1e ronde SC Genemuiden Urk   4-1 2-1
31-5-1958   2e ronde SC Genemuiden ONS Sneek   5-0 2-0
14-6-1958   3e ronde Vroomshoopse Boys SC Genemuiden   1-9 0-2
21-6-1958   4e ronde SC Genemuiden Excelsior '31   3-0 2-0
5-7-1958   kwarfinale DOVO SC Genemuiden   4-4  
12-7-1958   halve finale SC Genemuiden Ter Leede   8-2 5-1
16-8-1958   finale SC Genemuiden ARC   5-0 4-0
               
1958/1959              
11-10-1958   voorronde CSV '28 GVVV   6-2  
1-11-1958   voorronde GVVV SC Genemuiden   utg  
3-1-1958   voorronde GVVV SC Genemuiden   afg  
21-2-1959   voorronde GVVV SC Genemuiden   2-2  
14-3-1959   voorronde SC Genemuiden CSV '28   8-0  
11-4-1959   1e ronde SC Genemuiden SVZW   1-0 0-0
13-6-1959   3e ronde SC Genemuiden ON Almelo   2-1 0-1
11-7-1959   kwartfinale Spakenburg SC Genemuiden   1-2  
22-8-1959   halve finale Achilles Enschede SC Genemuiden   0-6  
29-8-1959   finale SC Genemuiden ARC   1-3 1-3
               
1959/1960              
9-4-1960   1e ronde SC Genemuiden Enter Vooruit   3-1 1-0
16-4-1960   2e ronde SC Genemuiden Heerenveense Boys   1-0 0-0
23-4-1960   3e ronde Harkemase Boys SC Genemuiden   1-2 0-1
14-5-1960   4e ronde SC Genemuiden Blauw Wit '34   2-1 1-0
4-6-1960   kwartfinale SC Genemuiden DOVO   1-3 1-3
               
1960/1961   niet gespeeld          
               
1961/1962   geen deelname i.v.m. kampioenscompetitie        
               
1962/1963   niet gespeeld          
               
1963/1964              
13-6-1964   2e ronde SC Genemuiden Klazienaveen   2-1  
20-6-1964   tussenronde SC Genemuiden Urk   2-1 0-1
27-6-1964   3e ronde Drenthina SC Genemuiden   0-1  
4-7-1964   1/8e finale SC Genemuiden Harkemase Boys   3-1 1-0
11-7-1964   kwartfinale SC Genemuiden Go-Ahead Kampen   2-3 1-1
               
1964/1965   toernooi niet voor 2e klassers        
               
1965/1966   niet gespeeld          
               
1966/1967              
29-4-1967   3e ronde  Holwierde SC Genemuiden   0-1 0-0
6-5-1967   tussenronde SC Genemuiden Kollum   2-0 1-0
13-5-1967   4e ronde SC Genemuiden Kozakken Boys   0-1 0-0
               
1967/1968   niet ingeschreven        
               
1968/1969              
26-4-1969     SC Genemuiden Lunteren   2-2 1-1
      uitgeschakeld na 2 series strafschoppen      
               
1969/1970              
25-10-1969   voorronde Oene  SC Genemuiden   0-0 0-0
            0-1 n.v.
22-11-1969   1e ronde Bennekom  SC Genemuiden   4-1 3-0
               
1970/1971              
14-11-1970   1e ronde SKV SC Genemuiden   2-2 1-2
            2-2 n.v.
5-12-1970   1e ronde SKV SC Genemuiden   afg  
23-1-1971   overgespeeld SKV SC Genemuiden   3-1  
               
1971/1972              
13-11-1971   voorronde SDS '55 SC Genemuiden   0-1 0-1
4-12-1971   1e ronde SC Genemuiden Be Quick '28   5-0 3-0
6-5-1972   2e ronde ON Almelo SC Genemuiden   1-0 0-0
               
1972/1973              
28-10-1972   1e ronde SVI SC Genemuiden   1-2 1-0
9-12-1972   2e ronde Zelos  SC Genemuiden   2-3 1-1
27-1-1973   3e ronde DESZ SC Genemuiden   1-1 0-1
            1-1 n.v.
               
1973/1974              
10-11-1973   1e ronde DESZ SC Genemuiden   2-0  
               
1974/1975              
5-10-1974   1e ronde SC Genemuiden vrijgeloot      
16-11-1974   SCG gaat zonder te spelen naar de 2e ronde, toernooi in november beëindigd
               
1975/1976              
11-10-1975   1e ronde CVVO (Lemmer) SC Genemuiden   4-1 1-1
               
1976/1977              
20-11-1976   1e ronde Kloosterhaar SC Genemuiden   5-0  
               
1977/1978              
13-9-1977   1e ronde Wilhelmina SSS SC Genemuiden   n.b.  
8-10-1977   2e ronde SC Genemuiden DESZ   1-0 0-0
22-10-1977   3e ronde SKV SC Genemuiden   2-2 1-1
            4-2 n.v.
               
1978/1979              
14-10-1978   1e ronde Kloosterhaar SC Genemuiden   2-3 0-2
24-4-1979   2e ronde SC Genemuiden DOS Kampen   2-1 0-0
    daarna stopgezet        
               
1979/1980              
13-10-1979   1e ronde Olympia '28 SC Genemuiden   0-2 0-2
17-11-1979   2e ronde SC Genemuiden Flevo Boys   1-3 1-0