logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wedstrijd programma
THUISWEDSTRIJDEN
Dag Datum Tijd Wedstrijd Type Scheids Kleed Veld
Za21-0409:00 SC Genemuiden JO13-4 - ZAC JO13-3coG.J.Beldman3 + 42
Za21-0409:00 SC Genemuiden JO9-1 - Hatto Heim JO9-1co9 + 106a
Za21-0409:00 SC Genemuiden MO11-1 - Heino MO11-1co7 + 85a
Za21-0409:00 SC Genemuiden JO12-1 - Rohda Raalte JO12-3coM.Snel12 + 143
Za21-0409:00 SC Genemuiden JO9-2 - CSV '28 JO9-5Gco9 + 107
Za21-0409:00 SC Genemuiden MO11-2 - BAS MO11-1coT.Beens7 + 85b
Za21-0409:15 SC Genemuiden Kabouters - oe9 + 6b
Za21-0409:45 SC Genemuiden JO15-1 - Rohda Raalte JO15-1co1 + 21
Za21-0410:00 SC Genemuiden JO11-3 - KHC JO11-1co11 + 135a
Za21-0410:00 Genemuiden SC JO8-1G - ZAC JO8-1co9 + 106a
Za21-0410:00 SC Genemuiden JO11-1 - Go Ahead Kampen JO11-1co5 + 65b
Za21-0410:00 SC Genemuiden JO10-2 - ZAC JO10-1co3 + 44a
Za21-0410:00 SC Genemuiden JO8-3 - HTC JO8-1co9 + 107
Za21-0410:15 SC Genemuiden Rabo CL - oe9 + 6b
Za21-0410:30 SC Genemuiden JO15-2 - Be Quick '28 JO15-3coCor v.Dalfsen11 + 133
Za21-0410:30 SC Genemuiden MO13-2 - Swift '64 MO13-1coG.Beens7 + 82
Za21-0411:30 SC Genemuiden MO17-1 - VSCO '61 MO17-1coC.Nieuwenhuis7 + 81
Za21-0412:00 SC Genemuiden 2 - Flevo Boys 2co12 + 145
Za21-0412:30 SC Genemuiden JO15-3 - ZAC JO15-3coG.v.Rees9 + 102
Za21-0412:30 SC Genemuiden 7 - VSCO '61 5coJoch.v.Oosterhout3 + 43
Za21-0414:30 SC Genemuiden 9 - SVI 6coG.Jansen5 + 63
Za21-0414:30 SC Genemuiden VR2 - Oosterstreek VR1coC.Nieuwenhuis7 + 82
Za21-0414:30 Genemuiden SC - Zuidvogelsco1 + 21
Za21-0414:30 SC Genemuiden JO19-1 - Meern De JO19-1co11 + 135
Datum en tijd in rood zijn gewijzigd.

UITWEDSTRIJDEN
Dag Datum Tijd Wedstrijd Type Scheids Kleed Veld
Za21-0408:30 ESC JO9-3 - SC Genemuiden JO9-3co
Za21-0408:30 USV JO8-3 - SC Genemuiden JO8-4co
Za21-0409:00 Olympia'28 JO8-2G - SC Genemuiden JO8-2co
Za21-0409:30 Berkum JO10-1 - SC Genemuiden JO10-1co
Za21-0409:45 Swift '64 JO11-1 - SC Genemuiden JO11-2co
Za21-0410:00 BAS JO9-3G - SC Genemuiden JO9-4Mco
Za21-0410:00 ASC '62 JO11-9G - SC Genemuiden JO11-4co
Za21-0410:30 ST: HMC MO13-1 - SC Genemuiden MO13-1co
Za21-0410:30 Berkum JO10-2 - SC Genemuiden JO10-3co
Za21-0410:55 ZAC JO13-2 - SC Genemuiden JO13-3co
Za21-0411:00 ASC '62 MO15-1 - SC Genemuiden MO15-1co
Za21-0412:00 NEO JO13-1 - SC Genemuiden JO13-1co
Za21-0412:00 SJO JVZ JO17-1 - SC Genemuiden JO17-1co
Za21-0412:15 HZVV 2 - SC Genemuiden 3co
Za21-0412:30 IJVV JO17-3 - SC Genemuiden JO17-3co
Za21-0414:00 SJO JCHW JO17-1 - SC Genemuiden JO17-2co
Za21-0414:30 Bergentheim VR1 - SC Genemuiden VR1co
Za21-0414:30 Dos Kampen 3 - SC Genemuiden 6co
Za21-0415:00 csv Apeldoorn 7 - SC Genemuiden 8co
Za21-0415:00 Nieuwleusen SV 3 - SC Genemuiden 5co
Datum en tijd in rood zijn gewijzigd.
Laatste update: 21-04 04:00


Zaterdag 21 april 2018
Competitiewedstrijd
SC Genemuiden - HSV de Zuidvogels
Aanvang 14:30 uur

 
 
 
Scheidsrechter: Dhr. C. Mesbah
Ass. scheidsrechter: Dhr. D.N. van Grieken
Ass. scheidsrechter: Dhr. J. Wannet

Sportpark "de Wetering".
Sportlaan 2B, Genemuiden