logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wees zuinig op onze vrijwilligers!
Wees zuinig op onze vrijwilligers!

Bestemd voor alle actieve spelers, trainers en leiders.

Nu de competities voor het seizoen 2023-2024 een aantal weken onderweg zijn willen wij als Sportclub Genemuiden graag iets onder de aandacht brengen!

Voorafgaande aan de te spelen oefen of competitiewedstrijden zorgen onze senioren vrijwilligers ervoor dat niet alleen de te gebruiken doelen ter beschikking staan, maar ook dat op de te gebruiken velden de cornervlaggen worden geplaatst. Deze vrijwilligers doen dit iedere week vol overgave, zodat jullie als spelers optimaal aan de wedstrijd kunnen beginnen.

Wat zou het dan ook mooi zijn wanneer het team, wat als laatste gebruikt maakt van het veld op de zaterdag en eventueel door de weeks wedstrijden na afloop de moeite neemt om de cornervlaggen op de daarvoor bestemde plekken terug te zetten. 

Dit geldt ook voor de doelen, we zouden graag zien dat de kleine goaltjes weer op de plek komen te staan waar ze horen te staan en in de middag de netten omhooggetrokken worden en bevestigd worden aan de haken die aan het doel zitten. 

Dit betreft ook de eventueel gebruikte stoelen, stoelen die eigenlijk in de kantine thuishoren maar waarvan oogluikend wordt toegestaan dat deze als extra zitplaatsen voor reservespelers en staf bijgezet worden. 

Het kost je als team slechts een paar minuten, terwijl onze senioren op maandag kostbare tijd verspillen door deze taken uit te voeren, kostbare tijd die ze graag in andere werkzaamheden wil steken. 

Wees zuinig op deze bijzondere groep vrijwilligers die iedere week voor jullie klaar staat, niet alleen nu maar ook in de toekomst. Het zou zonde zijn wanneer ze op een gegeven moment het bijltje erbij neerleggen, laten we samen ervoor zorgen dat dit niet gebeurt.

Sportclub Genemuiden rekent op jullie medewerking.


Zaterdag 15 juni 2024
Nacompetitie, Voor een plek in de Tweede Divisie
Sportclub Genemuiden - Excelsior Maassluis
Aanvang 14.30 uur. Kassa open om 13.00 uur
Sportpark de Wetering
Sportlaan 2b, 8281CM Genemuiden

 

Scheidsrechter: Dhr. S. de Brito Roque
Assistent-scheidsrechter: Dhr. C.R. Veen
Assistent-scheidsrechter: Dhr. L.C. Wessels
Vierde Official: Dhr. D. Schaper
 

Vrijwilligersavond

Live Podcast

Webshop Sportclub Genemuiden

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden

Vacatures  Sportclub Genemuiden

Aanmelden nieuw lid