Opnieuw volle buit voor Sportclub, 3-1 winst op Lisse.
SC Genemuiden - FC Lisse (Foto Helmich Lubberts).  
SC Genemuiden verdubbelde het aantal punten in de nog prille competitie, FC Lisse was ditmaal het slachtoffer. Toch zag het er in aanvang niet naar uit dat Genemuiden aan het langste eind zou trekken.
Genemuiden begon redelijk aan het duel, kreeg ook wat hele kleine mogelijkheidjes maar het was allemaal verre van overtuigend. Lisse liet het balletje net iets soepeler rondgaan dan de gastheren. Maar ook Lisse leek niet bij machte om iets af te dwingen. Toch was het Lisse dat op voorsprong kwam, Genemuiden rook de mogelijkheid op een kans en was niet alert op de omschakeling bij Lisse. Fokkema reageerde alert op de bal vanaf de rechterflank en tikte de bal langs jubilaris Flier (300 duels in de hoofdmacht). Voordien liep het al niet soepel bij de thuisclub maar na de 0-1 leek men even te verdwalen. Met nog geen half uur op de klok kroop de thuisclub door het oog van de naald. Hagary sloop uit de rug van Van der Berg weg en kwam oog in oog met Flier te staan. De doelman hield Genemuiden in het spel. Langzamerhand vocht  Genemuiden zich weer terug  in de wedstrijd. De druk werd weer voorzichtig opgevoerd, het geloof keerde terug. Met nog zeven minuten op de klok onderstreepte  Anne van der Kolk  de opgaande beweging van Genemuiden. Hij reageerde het meest alert op een door Rotman in gebrachte vrije trap. Inkomend, vanaf de rand van de zestien, punterde hij de bal achter doelman De Vries. Na de gelijkmaker ging Sportclub iets makkelijker voetballen en leek de wedstrijd, net als de score, in balans. Van beide zijden werden er speldenprikken uitgedeeld zonder echt voor groot gevaar te zorgen. Op eenmaal na, die ene keer kwam op conto van Lisse, opnieuw uit de omschakeling. Bas Ent werd over de rechterflank weggestuurd, liep Rotman er uit en schoof de bal hard voor het doel. Rik Vermeulen reageerde goed en nam de bal, in de loop, ineens op de slof. De bal scheerde langs de kansloze Flier en langs de, voor Lisse, verkeerde kant van de paal. Het laatste wapenfeitje was voor Genemuiden, de wederom sterk acterende, Lip speelde zichzelf vrij op de rechterkant. Hij bracht de bal hard bij de 1e paal. Doelman de Vries tikte de bal echter nipt voor het hoofd van Van Dijk weg. 
 
SC Genemuiden - FC Lisse (Foto Helmich Lubberts).  
Na de thee kwam het eerste gevaar weer van Lisse, Vermeulen schoot de bal echter ruim naast. Langzamerhand kwam Genemuiden aanvallend meer in het stuk voor en al snel etaleerde de scherpte van Genemuiden zich. Lanjouw stond aan de basis van de voorsprong, de spits werd de hoek in gestuurd, wist zich te ontdoen van Lisser ballast en plaatste de bal, vanuit een moeilijke hoek, over doelman De Vries. Zijn poging ketste vanaf de 2e  paal terug in het veld. Jacco Riemens reageerde direct op de kans die de terugspringende bal te bieden had. Met een droge knal, in de hoek, bracht hij voorsprong op het scorebord.
 
Lisse leek, op haar beurt,  aangeslagen maar zeker niet verslagen. Nu was het de taak aan Lisse om in ieder geval een punt veilig te stellen. De druk werd opgevoerd maar echte grote kansen bleven vooreerst achterwege. Met bijna een uur op de klok kreeg Genemuiden het toch steeds moeilijker en bijna lag de gelijkmaker ook binnen. Rotman wist met een uiterste krachtsinspanning een scherpe voorzet nog net langs de eigen paal te tikken.  De hoekschop van Lisse bracht de ruimte voor de Genemuider zege. De hoekschop bracht geen gevaar voor de thuisclub. Riemens pikte op en zag de ruimte voor Lanjouw. Met de rug naar het doel maar in het bezit van het spitseninstinct vergrote de Groninger de marge naar twee. In alle eenvoud een doelpunt van grote klasse. Met één simpel ogende voetbeweging verbouwereerde hij de doelman, de verdediger in zijn rug, eigenlijk iedereen.
 
Robert Boes maakte met nog een kwartier te gaan zijn rentree, hij verving de aangeslagen Riemens . De rentree van Boes zorgde meteen voor wat extra stabiliteit voor de defensie. Hoewel Lisse alles uit de kast trok om de wedstrijd weer in grip te krijgen , liep het allemaal op niets uit. Sportclub had het duel in de knip en was niet van zins om Lisse weer wat moed te geven. Indien  Genemuiden de scherpte behouden had dan was de uitslag nog groter uitgevallen. 

Met nog 10 minuten te gaan maakte ook Martijn Jansen,  Genemuidens topschutter uit het voorbije seizoen, zijn rentree.
 
SC Genemuiden - FC Lisse (Foto Helmich Lubberts).  
v.v. Noordwijk - SC Genemuiden 2-4 (0-2).
 
 
 
Scoreverloop: 16. Koen Fokkema 0-1, 37. Anne van der Kolk 1-1, 49. Jacco Riemens 2-1, 58. Willem Lanjouw 3-1
  
Scheidsrechter: J.S. Boringa
Ass. Scheidsrechter: K. Huisman
Ass. Scheidsrechter: A. Aarden
 
Toeschouwers: 750
 
Gele kaart: 55. Dominique Vos (SC Genemuiden), 12. Wesley Weeber, 82. Rik Vermeuelen (FC Lisse).
 
Opstelling SC Genemuiden: Albert Flier, Arjen Netjes, Dominique Vos, Freek van den Berg, Erik Rotman, Siebren Visscher, Anne van der Kolk, Patrick Lip, Willem Lanjouw (89. Sijmen Jansen), Herman van Dijk (79. Martijn Jansen), Jacco Riemens (76. Robert Boes).
 
Opstelling FC Lisse: Mark de Vries, Wesley Weeber, Kevin Weijers, Tom Zoontjes, Roel de Goede, Lars Rauws (81. Mohammed Messaoud), Bas Ent, Rik Vermeulen, Koen Fokkema, Dennis Greuter (61. Rafael Supusepa), Hanne Hagary.
 
 

  Volgende wedstrijd
zaterdag 19 mei 2012
aanvang 17:30 uur  
 
Bekerwedstrijd
SC Genemuiden - v.v. Staphorst
 

NIEUWSFLITS

Nieuwkomers topklasse

Nadat eerder Scheveningen en Jodan Boys  zich hadden geplaatst voor de topklasse, heeft DETO zich als laatste kampioen van de hoofdklasse geplaatst. Dit ten koste van WHC, In een beslissingswedstrijd  verloren zij na verlenging met 2-1 van het team uit Vriezenveen.
 

3 Jeugdspelers naar PEC Zwolle

Aankomend seizoen gaan een drietal jeugdspelers de overstap maken naar PEC Zwolle. Voor Frank Jansen ( C1 ), Harne Lassche ( D1 ) en Jannick de Lange ( E1 ) gaat een wens in vervulling om in de jeugdopleiding van een profclub terecht te komen. Het bestuur en jeugdbestuur wensen het drietal dan ook veel succes.  
 

Gezocht grensrechter A1

SC Genemuiden A1 is voor het seizoen 2012-2013 op zoek naar een grensrechter. Lijkt het je wat om onderdeel uit te maken van het prestatie gerichte A1 team van Sportclub Genemuiden, neem dan even contact op met Jerry Wolsink.

Teamindeling jeugd (update24-4)

Hier de aangepaste  indelingen van de  A-D teams, E teams en F teams.
 

Fanshop artikelen SC Genemuiden

SC Genemuiden beschikt over een groot aantal fanshop artikelen, deze fanshop welke in zijn geheel verzorgd word door de supportersvereniging biedt u de gelegenheid om Sportclub te ondersteunen door de aanschaf hiervan. Recent is aan de fanshop weer een nieuw artikel toegevoegd, voor de aller kleinsten is er nu een slabbetje te koop.
 

Geef kinderen hun spel terug

Voor alle ouders, verzorgers en supporters bij wedstrijden van onze jongste jeugd,
 
Het komt steeds vaker voor dat er  langs de lijn bij jeugdwedstrijden van E en F naar spelers/sters en scheidsrechters wat wordt geroepen, het grootste voorbeeld is wat er afgelopen weekend weer is gebeurd in Brabant.
 
Wij weten dat het moeilijk is om je mond te houden als het spannend wordt, maar sommige dingen kunnen gewoon niet. Laten we nu eens met zijn allen afspreken dat de LEIDERS degenen zijn die de spelers/sters vertellen wat ze moeten doen en niet de mensen die ook langs de lijn staan.
 
Sommige kinderen weten niet eens wat ze moeten doen laat staan naar wie ze moeten luisteren in het veld. Dat geldt ook voor het roepen/schreeuwen naar de scheidsrechter, deze jongens/meisjes moeten het ook maar willen doen, petje af voor ze.
 
GEEF KINDEREN HUN SPEL TERUG en laat alleen de leiders zich bemoeien met het spel.
 
Voor meer informatie klik hier
 
Het Jeugdbestuur.

Vrijwilligers gevraagd!

Regelmatig zijn wij op zoek naar personen die ons bestaande kantine personeel willen ondersteunen in hun werkzaamheden. Mocht je een keer willen bijspringen en aantal uurtjes van je vrije tijd willen aanbieden. Neem dan gerust contact op met Janneke van Lente en/of Jan Tuinman. Vele handen maken licht werk.

Gras maaien voetbalvelden

Zoals je ongetwijfeld al wel hebt gezien is de lente in het land. Dit betekent dat ook het gras op de speelvelden aardig begint te groeien. Daarom het verzoek aan alle trainers en of leiders om de oefengoals niet op het veld te laten staan na de trainingen. Dit i.v.m. het twee tot drie keer maaien per week van het gras.
 
Alvast bedankt voor de medewerking.
 

Niet ingedeelde seniorenspelers

Het komt nog al eens voor dat er bij de seniorenteams voor een wedstrijd spelers te weinig zijn.
Wij zoeken daarom naar seniorenleden welke niet ingedeeld zijn bij een team maar toch zo nu en dan een balletje willen trappen op de zaterdag. Je komt op een lijst te staan welke geraadpleegd kan worden door de leiders van de zaterdagteams en indien nodig zal er contact met je opgenomen worden om een wedstrijd mee te doen.
Heb je hierwel zin in en zou je graag af en toe wil voetballen geef je dan op bij Janneke ten Hove.   email: senioren@sc-genemuiden.nl

Foto spelerspas (update 2-12)

Team leiders welke ondertussen de foto en gegevens binnen hebben, graag deze zo spoedig mogelijk inleveren bij de ledenadministrateur.
 
Er zijn nog steeds een aantal spelers die een pasfoto moeten inleveren voor de spelerspas. Om problemen te voorkomen dienen deze mensen het uitgedeelde fotoformulier + pasfoto + eur 2,60 zo spoedig mogelijk in te leveren bij de ledenadministrateur Jaco Stoter.

LET ER WEL OP, GEEN GELDIGE SPELERSPAS. GEEN VOETBAL.
 
Voor de alle duidelijkheid is de lijst met namen hier te downloaden.

Foto's TOTO Sportfotograaf

De Toto sportfotograaf is afgelopen weekend bij Sportclub Genemuiden aanwezig geweest?

Grote kans dat hij jou in actie heeft gefotografeerd. Ga via de volgende link naar de website www.toto.nl/actiefoto

De foto's blijven 1 week beschikbaar, waarna deze van de website worden verwijderd. Een foto wordt al eerder verwijderd wanneer deze 20 keer gedownload wordt.

stat    Bezoekers statistieken

Momenteel online: 4
Bezoeken vandaag: 5
Totaal deze week: 4822
Totaal bezocht: 1535887

Huidig Ledental: 1115

© 2011-2012 SC Genemuiden - Alle rechten voorbehouden
Sportlaan 2/B - 8281 CM Genemuiden - Tel.: 038 3851000
Disclaimer