logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wedstrijd programma
Thuiswedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
15-11-2019 20:00 Genemuiden SC 2 Alcides 2 CE (René) Annen (Scheidsrechter) 1 2 Veld 1
16-11-2019 09:00 Genemuiden SC JO9-2 Staphorst JO9-2 12 14 Veld 6a
16-11-2019 09:00 Genemuiden SC JO8-2 Go Ahead Kampen JO8-3G 9 10 Veld 8
16-11-2019 09:00 SC Genemuiden JO8-3G ZAC JO8-3 11 13 Veld 5b
16-11-2019 09:00 Genemuiden SC JO8-4 Olympia'28 JO8-2G 3 4 Veld 6b
16-11-2019 09:00 Genemuiden SC MO11-1 CSV '28 MO11-1 7 8 Veld 5a
16-11-2019 09:00 Genemuiden SC MO13-1 Horst FC MO13-1 Eenkhoorn, F. 1 2 Veld 1
16-11-2019 09:15 Genemuiden Kabouters - 9 9 Veld 7
16-11-2019 10:00 Genemuiden SC JO10-2 IJVV JO10-1 9 10 Veld 6b
16-11-2019 10:00 Genemuiden SC JO10-3 CSV '28 JO10-5 3 4 Veld 6a
16-11-2019 10:00 Genemuiden Rabo CL - 9 9 Veld 7
16-11-2019 10:30 Genemuiden SC MO13-2 Go Ahead K. MO13-1 Beldman, G.J. (Gerrit Jan) 7 8 veld 5
16-11-2019 10:30 Genemuiden SC JO13-4 Espel JO13-1G Rees, G. (Gert) van 11 13 Veld 1
16-11-2019 12:15 Genemuiden SC MO17-2 ST VHK/VENO/SVBS'77 MO17-1 Plette, H.J. (Hilco) 7 8 veld 5
16-11-2019 12:15 Genemuiden SC JO17-1 ACV JO17-2 W. (Wilco) Tiek (Scheidsrechter) 1 2 Veld 1
16-11-2019 14:30 Genemuiden SC 4 asv Dronten 3 Doorn, K (Kevin) 11 13 Veld 1
16-11-2019 14:30 Genemuiden SC 8 Dos Kampen 8 Oostwoud, H. (Herwin) 12 14 veld 5

Uitwedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
15-11-2019 19:30 Wacker 35+1 Genemuiden SC 35+1
15-11-2019 19:30 Heerenbroek 's 45+1 Genemuiden SC 45+1
15-11-2019 19:30 Staphorst VR3 Genemuiden SC VR2
15-11-2019 19:50 Genemuiden SC 45+1 asv Dronten 45+1
15-11-2019 20:10 Genemuiden SC 45+1 IJVV 45+1
15-11-2019 20:20 Genemuiden SC VR2 Rouveen SC VR2
15-11-2019 20:30 Dos Kampen 45+1 Genemuiden SC 45+1
15-11-2019 20:40 Genemuiden SC 35+1 Meppel FC 35+2
15-11-2019 21:10 Genemuiden SC VR2 ZZVV VR1
15-11-2019 22:00 Alcides VR1 Genemuiden SC VR2
16-11-2019 08:45 Unicum JO13-1 Genemuiden SC JO13-1
16-11-2019 08:45 Alcides JO13-2 Genemuiden SC JO13-3
16-11-2019 09:00 ZAC JO14-1 Genemuiden SC JO14-1
16-11-2019 09:00 SJO Ens/Kraggenburg JO13-1 Genemuiden SC JO13-2
16-11-2019 09:00 Oranje Zwart JO12-1 Genemuiden SC JO12-1
16-11-2019 09:00 SVN'69 JO9-1G Genemuiden SC JO9-1
16-11-2019 09:30 CSV '28 JO10-1 Genemuiden SC JO10-1
16-11-2019 09:45 ST: SC Balkbrug/Avereest JO11-1 Genemuiden SC JO11-3
16-11-2019 10:00 DESZ JO9-2 Genemuiden SC JO9-3
16-11-2019 10:00 Nieuwleusen SV MO15-1 Genemuiden SC MO15-1
16-11-2019 10:30 CVVO JO15-1 Genemuiden SC JO15-1
16-11-2019 11:00 Zwart Wit '63 JO11-1 Genemuiden SC JO11-1
16-11-2019 11:00 Heerde MO13-1 Genemuiden SC MO13-3
16-11-2019 12:00 IJVV 4 Genemuiden SC 5
16-11-2019 12:15 Olde Veste'54 2 Genemuiden SC 3 P. (Patrick) Dobma (Scheidsrechter)
16-11-2019 12:30 WVF JO10-7 Genemuiden SC JO10-4
16-11-2019 13:00 Hatto Heim 5 Genemuiden SC 6
16-11-2019 13:00 Alcides JO17-4 Genemuiden SC JO17-2
16-11-2019 13:30 Be Quick 1887 JO19-1 Genemuiden SC JO19-1 M.A (Mendé) Bosma (Scheidsrechter)
16-11-2019 14:00 WVF 12 Genemuiden SC 7
16-11-2019 14:30 Staphorst Genemuiden SC R. (Raymond) Meilink (Scheidsrechter), M. (Marck) Fieret (Assistent-scheidsrechter), J. (Jazzy) Hind
16-11-2019 14:30 DVS'33 Ermelo VR1 Genemuiden SC VR1
16-11-2019 15:30 WVF JO19-3 Genemuiden SC JO19-2


Zaterdag 23 november 2019
SC Genemuiden - ASV de Dijk
Aanvang 14:30 uur
Sportpark "de Wetering", Genemuiden.

 

Scheidsrechter: Dhr. B. van Kommer
Assistent-scheidsrechter: Dhr. B.S. Lampers
Assistent-scheidsrechter: Dhr. N.E.Y. Groenbroek

ZATERDAG 27 JUNI 2020

Aanmelden nieuw lid

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden