logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wedstrijd programma
Thuiswedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
22-5-2019 19:30 Genemuiden SC JO19-2 Zwolle SV JO19-1 Driessen, M. (Marcel) 4 6 Veld 3
23-5-2019 19:30 Genemuiden SC 5 Staphorst 5 Doorn, K (Kevin) 13 14 Veld 3
25-5-2019 09:00 Genemuiden SC JO13-3 Berkum JO13-2 Plette, H.J. (Hilco) 1 2 Veld 1
25-5-2019 09:00 Genemuiden SC JO13-4 SVI JO13-5 Nieuwenhuis, C (Cees) 3 4 Veld 2
25-5-2019 09:00 Genemuiden SC JO11-5 CSV '28 JO11-8 12 14 Veld 5a
25-5-2019 09:00 Genemuiden SC JO11-6 Emst JO11-1G 11 13 Veld 5b
25-5-2019 09:00 Genemuiden SC JO9-1 WVF JO9-1 9 10 Veld 6b
25-5-2019 09:00 Genemuiden SC JO8-5 CSV '28 JO8-7 9 10 Veld 6a
25-5-2019 09:00 Genemuiden SC MO11-1 WSV MO11-1 AFGELAST 7 8 veld 3a
25-5-2019 09:30 Genemuiden Sc Kabouters 9 Veld 7
25-5-2019 10:00 Genemuiden SC JO9-2 Olympia'28 JO9-3 9 10 Veld 6b
25-5-2019 10:00 Genemuiden SC JO8-4 SVI JO8-3 12 14 Veld 6a
25-5-2019 10:15 Genemuiden Sc Rabo CL 9 Veld 7
25-5-2019 10:30 Genemuiden SC JO11-1 HHC Hardenberg JO11-1 11 13 Veld 5a
25-5-2019 10:30 Genemuiden SC JO11-3 WVF JO11-2 3 4 Veld 5b
25-5-2019 10:30 Genemuiden SC MO15-1 Be Quick'28 MO15-1 Rees, G. (Gert) van 7 8 Veld 3
25-5-2019 10:30 Genemuiden SC MO15-2 HTC MO15-1 Beldman, G.J. (Gerrit Jan) 5 6 Veld 2
25-5-2019 11:30 Genemuiden SC JO19-1 asv Dronten JO19-1 G. (Gerco) Zandink 1 2 Veld 1
25-5-2019 12:30 Genemuiden SC 5 WHC 3 12 14 veld 5
25-5-2019 12:30 Genemuiden SC 7 Wilsum 2 3 4 Veld 3
25-5-2019 14:30 Genemuiden SC 2 Meppel FC 2 B. (Bert) Agricola 11 13 veld 5
25-5-2019 14:30 Genemuiden SC 4 WVF 4 5 6 Veld 3
25-5-2019 14:30 Genemuiden SC JO17-2 BAS JO17-1G Eenkhoorn, F. 9 10 Veld 2
25-5-2019 14:30 Genemuiden SC VR1 HHC Hardenberg VR1 Beens, D.J. 7 8 Veld 1

Uitwedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
24-5-2019 19:30 Genemuiden SC 35+1 DESZ 35+1
24-5-2019 19:30 Genemuiden SC VR2 Steenwijk VR1
24-5-2019 20:00 Genemuiden SC VR2 Rouveen SC VR2
24-5-2019 20:30 Olde Veste'54 VR3 Genemuiden SC VR2
24-5-2019 20:40 Alcides 35+1 Genemuiden SC 35+1
25-5-2019 08:30 Dos Kampen JO9-6 Genemuiden SC JO9-3
25-5-2019 08:30 Dos Kampen JO8-2 Genemuiden SC JO8-1
25-5-2019 08:30 CSV '28 JO8-3 Genemuiden SC JO8-2
25-5-2019 08:30 VSCO '61 MO13-1 Genemuiden SC MO13-2
25-5-2019 09:45 ESA JO13-1 Genemuiden SC JO13-1
25-5-2019 09:45 IJVV MO13-1 Genemuiden SC MO13-1
25-5-2019 10:00 Berkum JO11-4 Genemuiden SC JO11-4
25-5-2019 10:00 Heerenbroek 's JO8-1 Genemuiden SC JO8-3
25-5-2019 10:30 Horst FC JO15-1 Genemuiden SC JO15-2
25-5-2019 10:30 Colmschate MO11-1 Genemuiden SC MO11-2
25-5-2019 11:00 Hatto Heim JO13-1 Genemuiden SC JO13-2
25-5-2019 12:15 Berkum 7 Genemuiden SC 8
25-5-2019 12:30 NEC Delfzijl 2 Genemuiden SC 3 P. (Patrick) Olthof (Scheidsrechter)
25-5-2019 12:30 FC Emmen JO15-2 Genemuiden SC JO15-1 E. (Ebelinus) Akse (Scheidsrechter)
25-5-2019 13:10 ZAC JO19-4 Genemuiden SC JO19-2
25-5-2019 14:00 Heino JO17-3 Genemuiden SC JO17-3
25-5-2019 14:30 Urk Genemuiden SC T. (Thomas) Hardeman (Scheidsrechter), J. (Jochem) Jongenotter (Assistent-scheidsrechter), H (Henk)
25-5-2019 14:30 HTC 5 Genemuiden SC 9
25-5-2019 14:30 Zwolsche Boys 7 Genemuiden SC 10
25-5-2019 15:00 Alcides JO17-1 Genemuiden SC JO17-1 P.F. (Peter F.) Schuurman (Scheidsrechter)
25-5-2019 17:00 WVF JO15-4 Genemuiden SC JO15-3
29-5-2019 18:30 SVI JO11-2 Genemuiden SC JO11-2
29-5-2019 18:30 SVI JO11-3G Genemuiden SC JO11-3
29-5-2019 18:30 Nunspeet JO11-3 Genemuiden SC JO11-6
29-5-2019 19:00 VSCO '61 JO17-2 Genemuiden SC JO17-3