logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Wedstrijd programma
Thuiswedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
26-3-2019 20:00 Genemuiden beloften Sv Urk O23 1 2 Veld 1
30-3-2019 09:00 Genemuiden SC JO13-3 Hatto Heim JO13-1 1 2 Veld 1
30-3-2019 09:00 Genemuiden SC JO11-6 ST: HMC JO11-3M 12 14 Veld 5a
30-3-2019 09:00 Genemuiden SC JO9-2 WVF JO9-6 9 10 Veld 8
30-3-2019 09:00 Genemuiden JO15-1 DESZ JO15-1 11 13 Veld 3
30-3-2019 09:00 Genemuiden JO8-2 DESZ JO8-1 9 10 Veld 6a
30-3-2019 09:30 Genemuiden Kabouters 9 Veld 7
30-3-2019 10:00 Genemuiden SC MO11-1 Colmschate MO11-1 7 8 Veld 4a
30-3-2019 10:15 Genemuiden Rabo CL 9 Veld 7
30-3-2019 10:30 Genemuiden SC JO11-3 Nieuwleusen SV JO11-3 5 6 veld 2b
30-3-2019 10:30 Genemuiden SC MO15-1 Heino MO15-1 7 8 veld 5
30-3-2019 10:30 Genemuiden JO13-1 FC Emmen JO12-1 1 2 Veld 1
30-3-2019 10:30 Genemuiden SC JO11-1 Olde Veste 54 JO11-1 3 4 veld 2a
30-3-2019 12:30 Genemuiden SC 3 HZVV 2 J. (Jan) Schoemaker 11 13 veld 5
30-3-2019 12:30 Genemuiden SC 7 KHC 3 9 10 Veld 3
30-3-2019 12:30 Genemuiden SC 8 Olympia'28 4 12 14 Veld 2
30-3-2019 12:30 Genemuiden SC JO17-3 SVI JO17-6 1 2 Veld 1
30-3-2019 14:30 Genemuiden SC 4 WHC 4 1 2 Veld 1
30-3-2019 14:30 Genemuiden SC 9 EDON 3 3 4 Veld 2
30-3-2019 14:30 Genemuiden SC 10 WVF 7 5 6 Veld 3
30-3-2019 14:30 Genemuiden SC JO19-2 Nieuwleusen SV JO19-2 7 8 veld 5
30-3-2019 14:30 Genemuiden SC JO17-2 SVI JO17-3 9 10 Veld 4

Uitwedstrijden
Datum Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Klk
thuis
Klk
uit
Veld
29-3-2019 19:40 Genemuiden SC VR3 Steenwijkerwold VR3
29-3-2019 20:30 Blesse De VR2 Genemuiden SC VR3
29-3-2019 19:50 Genemuiden SC 45+1 Reaal Dronten 45+1
29-3-2019 20:30 Genemuiden SC 45+1 Dos Kampen 45+1
29-3-2019 20:10 Lelystad '67 45+1 Genemuiden SC 45+1
29-3-2019 19:30 Dos Kampen 45+2 Genemuiden SC 45+1
29-3-2019 20:40 Genemuiden SC 35+1 Staphorst 35+1
29-3-2019 20:05 Meppel FC 35+3 Genemuiden SC 35+1
30-3-2019 09:00 Olympia'28 MO15-1 Genemuiden SC MO15-2
30-3-2019 09:15 IJVV JO13-3 Genemuiden SC JO13-4
30-3-2019 09:30 Berkum JO9-7M SC Genemuiden JO9-4M
30-3-2019 10:00 Nieuwleusen SV JO15-2 Genemuiden SC JO15-3
30-3-2019 10:30 Noord Veluwe Boys JO9-1 Genemuiden SC JO9-3
30-3-2019 11:15 Go Ahead Kampen JO17-1 Genemuiden SC JO17-1
30-3-2019 11:15 WVF JO15-3 Genemuiden SC JO15-2
30-3-2019 11:30 Heerenbroek 's JO11-1 Genemuiden SC JO11-5
30-3-2019 13:00 Hatto Heim 4 Genemuiden SC 5
30-3-2019 14:30 DZOH 2 Genemuiden SC 2 M (Melvin) Schuurman (Scheidsrechter)
30-3-2019 14:30 WVF 5 Genemuiden SC 6
30-3-2019 14:30 Oene VR1 Genemuiden SC VR1

Competitiewedstrijd
Zaterdag 6 april 2019
Aanvang 14:30 uur
AZSV - SC Genemuiden

 
 
 
Scheidsrechter: J.S. Boringa
Ass. Scheidsrechter: J.D. Hokke
Ass. Scheidsrechter: D.H.F. Verstappen


Sportpark de Villekamp
Haartsestraat 57
7121 WJ  Aalten



 
KLIK OP DE BUTTON OM TE STEMMEN

Aanmelden nieuw lid

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden