sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Sponsoren
Hoofdsponsor
Breman Installatiegroep Genemuiden www.breman.nl
 
Hoofdsponsor jeugd
Rabobank Genemuiden www.rabobank.nl
 
Topgroep
Arslan & Ter Wee advocaten Zwolle www.atwadvocaten.nl
BJG Groep Kampen www.bjggroep.nl
Brouwers Accountants Genemuiden www.brouwers.nl
Campenaer koffie/Van Dijk Groothandel Kampen www.campenaerkoffie.nl
Dusseldorp BMW Zwolle www.dusseldorpbmw.nl
Edel Grass B.V. / Edel Group Genemuiden www.edelgrass.nl
Edel Group / Edel Grass B.V. Genemuiden www.edelgroup.nl
EUROM Powerful Products Genemuiden www.euromac.nl
Heutink & Heij Financieel Adviseurs Genemuiden www.heutinkenheij.nl
Lusanna Hasselt www.lusanna.nl
Pouw Automotive Zwolle Zwolle www.pouw.nl
Rabobank Genemuiden www.rabobank.nl
Regelink schroothandel Kampen www.schroothandelaars.nl
Saled Professionele LED-verlichting Spakenburg www.saled.nl
Spijkerman Evenementen Verhuur B.V. Meppel www.spijkerman.eu
Stadtmüller Meppel www.stadtmuller.nl
Tamek Groep Acc. en Belastingadviseurs Zwartsluis www.tamek.nl
TCC Modexpress B.V. Amsterdam www.tccmodexpress.nl
Uitgekookt.nl IJsselmuiden www.uitgekookt.nl
VAKO Systems for your window ’s-Hertogenbosch www.vako.com
Van Der Kolk Installatiegroep IJsselmuiden www.johtenbrinke.nl/
Van Dijk Groothandel/Campenaer koffie Kampen www.vandijkgroothandel.nl
Venture Group Genemuiden www.vadain.nl
Verhoek Europe Genemuiden www.verhoek-europe.com
Wensink Automotive Zwolle www.wensink.nl
Wensink Lease Zwolle www.wensinklease.nl
Zonnegilde Kampen www.zonnegilde.nl
 
Diamantgroep
Autobedrijf Marco van Beek Steenwijkerwold www.marcovanbeek.nl
Eenkhoorn & Bakker Genemuiden www.eb-accoutants.nl
EOC Group Oudenaarde www.eocgroup.com
Flier Sport & Fashion /Puma Genemuiden fliersportenfashion.nl
K.K. Heutink BV / Koraal investments Genemuiden www.kkheutinkbv.nl
Keukencentrum de Vries / Sani4all Genemuiden / Dronten www.keukencentrumdevries.nl
Koraal investments / K.K. Heutink BV Genemuiden www.koraal-investments.nl
Kunstgrasnet.nl Genemuiden www.kunstgrasnet.nl
L&M Workwear / Zieleman Heiwerken BV Genemuiden www.lenmworkwear.nl
Marion Reizen Dronten www.marionreizen.nl
MultiCopy / Ricoh Document Center Zwolle www.multicopy.nl
Palet Vastgoedonderhoud Genemuiden www.paletvgo.nl
Personeel Selectief / Select Cleaning Genemuiden www.personeelselectief.nl
Prestige Reclame Genemuiden www.prestige.nl
PUMA www.puma.nl
R&S Techniek Genemuiden www.rstechniek.nl
Ricoh Document Center / MultiCopy Zwolle www.documentcenter-zwolle.nl/
Sani4all / Keukencentrum de Vries Zwolle/Dronten/Hoogeveen www.sani4all.nl
Select Cleaning / Personeel Selectief Genemuiden www.selectcleaning.nl
Slump Catering & Events Bant www.welkombijslump.nl
Smit Supply Chain Advies Genemuiden www.smitsupplychainadvies.nl
Van der Sluis Technische Bedrijven Genemuiden www.vd-sluis.nl
Van Dijk Containers Genemuiden www.vandijkcontainers.nl
VIKA Automobielbedrijf Hattemerbroek www.vika-bedrijfswagens.nl
Zieleman Heiwerken BV / L&M Workwear Genemuiden www.zielemanheiwerken.nl
Zin / De Patrijs Genemuiden www.facebook.com/ZINgenemuiden
 
Bronsgroep
ABC Hekwerk Heerde www.abchekwerk.nl/oost
ABG Bouw Genemuiden www.abgbouw.nl
ABN - AMRO Genemuiden www.abnamro.nl
Adel Polyester Genemuiden www.adelpolyester.nl
Advocatenkantoor Te Biesebeek B.V. Zwolle www.tebiesebeek.nl
Airco Techniek Holland Genemuiden www.aircotechniekholland.nl
Albert Heijn (Bart Knap) Genemuiden www.ahbartknap.nl
Alluance Group Genemuiden www.alluance.nl
Altena Fietsen Genemuiden www.altenatweewielers.nl
Ans Naberman Zonwering Genemuiden www.zonwering-ansnaberman.nl
Appbakkers // apps maken als ambacht Zwolle www.appbakkers.nl
Auberge 't Asje Dalfsen www.auberge-asje.nl
Autobedrijf Breman Genemuiden www.autobreman.nl
Autobedrijf Korterink Rouveen www.korterink.nl
Autobedrijf van Kesteren Kampen www.vankesterenrenault.nl
B & V Geluid Emmeloord www.benvgeluid.nl
B&S Media Internetmarketing Kampen www.bsmedia.nl
B+B Personeelsdiensten Genemuiden www.benbpersoneelsdiensten.nl
Bakkerij Slager Staphorst www.bakkerijslager.nl
Bar & Restaurant At Sea www.atsea-restaurant.nl
Beermann Man & Mode Zwolle Zwolle www.beermannzwolle.nl
Bekro Infra Genemuiden www.bekrobv.nl
Benthem Gratama Advocaten Zwolle www.benthemgratama.nl
Berend van Lente, Teken- en adviesbureau Genemuiden www.berendvanlente.nl
Bernard Keppel Cleaning Genemuiden www.bernardkeppel.nl
Bert Leistra ERA Makelaardij Hasselt www.era.nl
Beterbad Sanitair Dronten www.beterbad.nl
Blankert Shortlease BV Zwolle www.blankertshortlease.nl
Blocks Catering Zwolle Zwolle www.blockszwolle.nl
Bonthuis Vaartjes Makelaars Genemuiden www.bvmakelaars.nl
BORGH B.V. Almere www.borgh.net
Bosch Bloemen & Wonen Genemuiden www.boschbloemen-wonen.nl
Boudesteyn & Partners Genemuiden www.boudesteyn.nl
Bouwcenter Concordia Genemuiden www.bouwcenterconcordia.n
Bouwwaar Genemuiden www.bouwwaar.nl
Brinker Carpets Elst www.brinkercarpets.nl
Broekhuis Opel IJsselmuiden www.broekhuisgroep.nl
Broekhuizen Keukens/Tegelcentrum Dorgelo IJsselmuiden www.broekhuizenkeukens.nl
Brouwer woninginrichting Urk www.brouwerwoninginrichting.nl
Buitink Schilders Genemuiden www.buitinkschilders.nl
Cafe/Cafetaria d'Olde Soldoat Genemuiden www.doldesoldoat.nl
Carpetlinq Enter www.indivipro.nl
Chinees Restaurant Lange muur Genemuiden Niet aanwezig
Comceptum Creatie Genemuiden www.comceptum.nl
Compaen Groep Genemuiden www.compaengroep.nl
Covebo Uitzendbureau Zwolle www.covebo.nl/vestiging/zwolle
Cronolin Paint B.V. Genemuiden www.cronolin.nl
De Goede Watersport Belt-Schutsloot www.degoede-watersport.nl
De Houtburcht Kampen www.houtburcht.nl
De Kaaihof Genemuiden www.dekaaihof.nl
Delan Stalen Genemuiden www.delanstalen.nl
Dijkman Autoschade Hasselt www.dijkmanautoschade.nl
Dolfsma Kampen B.V. Kampen www.dolfsma.nl
Doorn Installatietechniek / PH Verhuur Genemuiden info@doorninstallatietechniek.nl
Driefloors Genemuiden www.driefloors.nl
Edink Logistiek IJsselmuiden www.edink.info
Eetcafe 't Kraantje Zwartsluis www.tkraantje.nl
Flier Sport Genemuiden fliersportenfashion.nl
FP Video Ens www.fp-video.nl
Freriks-Werken BV Raalte www.frerikswerken.nl
Fytac Genemuiden www.fytacfysiotherapie.nl
Groothuis Bouwgroep Genemuiden www.groothuisbouwgroep.nl
H & K Technische Groothandel B.V. Zwolle www.hktechnischegroothandel.nl
Hamat BV Genemuiden www.hamat.nl
Hanos Zwolle www.hanos.nl
HEMA Genemuiden www.hema.nl
Herman de Haan Genemuiden www.hermandehaan.nl
Herman van As Makelaardij Genemuiden www.hvamakelaardij.nl
Hofstra Trainingen Kampen www.hofstra-trainingen.nl
Home Grass Oss www.homegrass.nl
Hopshing Company Hong Kong www.hshkcarpet.com
Hotel Zwartewater Zwartsluis www.hotelzwartewater.nl
IJska Karpetten Genemuiden www.ijska.com
IJsseldelta Autolease Zwolle www.ijsseldeltaautolease.nl
IJsseloevers notarissen Genemuiden www.ijsseloevers.nl
In to The Source B.V. Zwolle www.intothesource.com
ING Bank Zwolle www.ing.nl
Interwel Dienstverlening BV Staphorst www.interwel.nl
ITC Natural Luxury Flooring BV Genemuiden www.itcnaturalluxuryflooring.com
Jan Bralten Sport in Stijl Meppel www.janbralten.nl
Jeha de Meubelconcurrent Slagharen/Zwolle www.jeha.nl
Jobtrans Personeel en opleiding Genemuiden www.jobtrans.nl
Jolande Regelink Pedicure & Voetreflex Grafhorst www.pedicurejolandaregelink.nl
Jonker Carrosserieën B.V. Apeldoorn www.jonkercarrosserien.nl
KCF Ondersteuning Zwolle www.kcf.nl
Kluin Optiek Meppel www.kluinopticiens.com
Kok verhuur Genemuiden www.kokverhuur.nl
Koster & Hogeslag Automotive Genemuiden www.khautomotive.nl
KRC Van Elderen accountants Wezep www.krcvanelderen.nl
Laccio Accessoires & Shoes Zwolle www.laccio.nl
Lammy Catering Hasselt www.lammycatering.nl
Mammoet Hekwerk Oldebroek www.mammoethekwerk.nl
Marcant financieel advies IJsselmuiden www.marcant-advies.nl
Martho Flexwerk Emmeloord www.martho.nl
Meuleman Vastgoed B.V. Kampen www.recyclingkampen.nl
Music Club Kampen Kampen www.musicclubkampen.nl
MW Systeemafbouw Genemuiden www.mwsysteemafbouw.nl
Naberman Autobedrijf Genemuiden www.naberman.nl
Naberman J.J.Stoffering Genemuiden
Nico Brillen & Lenzen Zwolle www.nicobrillenzwolle.nl
Nieuwboer Transport Zwartsluis www.nieuwboertransport.nl
Oke> Online Genemuiden www.okewebsite.nl
Op en Overslag Meppel Meppel www.openoverslagmeppel.nl
P en P Transport Genemuiden info@pptransport.nl
PB Advisory B.V. Zwolle
PH Verhuur / Doorn Installatietechniek Genemuiden www.phverhuur.nl
Plastall Kamper Verf- en Lakfabriek Kampen www.plastallverffabriek.nl
Positie1 Zwolle www.positie1.nl
Randstad Uitzendbureau Genemuiden www.randstad.nl
Recycling Kampen Kampen www.recyclingkampen.nl
Regiobank Genemuiden www.regiobankadviseurs.nl
Riezebos bouwbedrijf / Wellport Genemuiden www.riezebos.nl
RM Trading Genemuiden www.speeltapijt.com
Roggendorf Security Service BV Ommen www.roggendorf.nl
Roorda Groep Kampen Kampen www.roordagroep.nl
Sanidrõme De betere badkamer Kampen www.sanidrome.nl/pieter-de-hoog-kampen
Selles IT Genemuiden www.selles.nl
Sent Waninge Zwolle www.sentwaninge.com
Sierbestrating Woning Kampen www.woningbestrating.nl
Sijmon Eenkhoorn woning stoffering Genemuiden www.se-woningstoffering.nl
Slagerij Evert van Ingen Genemuiden www.vaningen.gildeslager.nl
Slagerij Van Guilik B.V. Hattemerbroek www.slagerijvanguilik.nl
Smit & Legebeke Ommen www.smitenlegebeke.nl
Stiho BV Zwolle www.stiho.nl
Stoel-Kampen Transportbedrijf Kampen www.stoelkampen.nl
STRATFIELD corporate finance Zwolle www.stratfield.nl
Sun Cargo Hong Kong www.sun-cargo.com
Tebezo Genemuiden www.tebezo.nl
Technische Unie Zwolle www.technischeunie.nl
Tegelcentrum Dorgelo/Broekhuizen Keukens IJsselmuiden www.tegelcentrumdorgelo.nl
The Webhouse Hasselt www.thewebhouse.nl
Timmerman Zeebanket Genemuiden www.vishandeltimmerman.nl
Totaal Support BV Zwolle www.totaalsupport.eu
TravelXL TéDéTé Genemuiden www.travelxl.nl/tedete
Van Dalfsen Assurantien Genemuiden www.vandalfsenassurantien.nl
Van Dam Estates San Pedro (S) www.vandamestates.nl
Van de Pol & Pleysier Genemuiden www.vandepolenpleysier.nl
Van Dijk Banket B.V. Zwartsluis www.vandijkbanket.nl
Van Dijk Heftrucks Genemuiden www.vandijkheftrucks.nl
Van Lente Zonweringen Genemuiden http://www.vanlentezonwering.nl/
VDZ64 Projectmanagement Genemuiden www.vdz64.nl
Veldman Beton Hasselt www.veldmanbeton.nl
Visscher Caravelle Genemuiden www.visscher-caravelle
Weever B.V. Kampen www.weever.nl/
Wentink Procesoptimalisatie Genemuiden www.wentinkprocesoptimalisatie.nl
Werkis uitzendbureau Kampen www.werkis.nl
Winter Financieringen Genemuiden www.winterfinancieringen.nl
Winter's Oliehandel Genemuiden www.winteroil.nl
Zalsman BV Zwolle www.zalsman.nl
 
Businessclub
ERMA Sport Almelo www.ermasport.nl
Technische Unie Zwolle www.technischeunie.nl
Uw Logo hier www.sc-genemuiden.nl
VWC Genemuiden Genemuiden www.vwc.nl
Wedstrijdbalsponsor 1 1
Werdstrijdbalsponsor 2 1
 
Bord & overige sponsoren
123 verhuurbedrijf Genemuiden www.123machineverhuur.nl
Boerglas Zwolle www.boerglas.nl
Boni Genemuiden www.bonisupermarkt.nl
Breman autoschade Genemuiden www.autobreman.nl
Brouwer Assurantie Genemuiden www.brouwer-assurantien.nl
Creyf's Almere www.creyfs.nl
Cycloon Fietskoeriers Zwolle www.cycloon.eu
De Groene Lantaarn Genemuiden www.degroenlantaarn.nl
De Tekstkenner St. Jansklooster www.detekstkenner.nl
Decotrading Inport & Export Genemuiden www.decotrading.nl
Dox Vako International Geldermalsen
Eenkhoorn & Bakker Genemuiden www.eb-accoutants.nl
Fa. Alteveer (Koffie corner) Nieuwleusen www.houthandelalteveer.nl
Flip Visscher Schilderwerken Genemuiden flip@visscher-schilderwerken.nl
Frans Sport Kampen
Gebo Tours Nieuwleusen www.gebo.nl
Heineken Hoogeveen
Henk Visscher stratenmakerbedrijf Genemuiden
Hexta Hekwerken Katwijk www.hexta.nl
J.W. Van Dijk Bouw Genemuiden https://www.facebook.com/jwvandijkbouw/
Kresta Genemuiden
Leeuw H. de Timmer en klusbedrijf Genemuiden www.h-deleeuw.nl
Media BV Veenendaal www.prosuco.nl
Meiberg Bedrijfsverzorging Wijthmen agmmeiberg@hetnet.nl
Montagebedrijf Jan Vaandering Genemuiden www.lincict.nl
Moorman & De Vries Amusement B V Zwartsluis www.kuipvm.nl
Multimate de Breker Hasselt www.multimatedebreker.nl
Multiservice Zwolle Zwolle www.multiservicezwolle.nl
Notaris Steenhuis Urk www.netwerknotarissen.nl
Polderkoninkje Luttelgeest
Reggefiber Rijssen www.reggefiber.nl
Rook installatie Genemuiden
Siebert installatie Genemuiden www.siebert-install.nl
Sijperda Verhuur Sneek www.sijperdaverhuur.nl
Slagerij Evert van Ingen Genemuiden
Snickersshopnederland.nl Genemuiden www.snickersshopnederland.nl
Stegeman Gevelreiniging Hasselt www.stegemanhasselt.nl
Taxi Ercan Zwolle
Uitgaanscentrum Kisteman Staphorst www.kisteman.nl
vd Berg Alles onder één dak Genemuiden www.vdberg-zwartsluis.nl
Wellness center Zwartewaterland Genemuiden www.wellnesszwartewater.nl
Wielink Meubelmakerij & Houthandel Mastenbroek www.meubelmakerijwielink.nl
Woody Passage Genemuiden
Zwartewaterland VCA Training & Advies Zwartsluis www.cursusplus.nl

xx

bcw logo

Regionaal bereik met Businessclub de Wetering




 Agenda Business Club

22 juni 2018   Sponsordag

Nadere info volgt.

12 september 2018   BOL Eurom (zomer 2018)

Eurom Powerful products Genemuiden.

Verwacht   BOL Pouw (najaar 2018)

Nadere info volgt.