logo
logo
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
sponsor
Seizoen 2010-2011 Topklasse
 
Uitslagen
  Arc Bar Cap Csv Exc FcL Fle Har Hhc Hoe Kat Rij ScG Spa SpN IJs
ARC   1-1 3-1 3-3 2-1 1-3 1-1 2-4 0-4 3-1 2-0 2-0 1-2 0-5 2-1 1-1
Barendrecht 0-0   1-0 0-0 2-0 4-1 0-1 1-0 0-3 0-0 1-2 1-3 3-1 0-0 3-0 1-2
Capelle 0-0 2-1   4-0 4-1 1-3 4-0 0-1 0-3 1-2 1-1 1-2 3-0 2-0 2-0 3-3
CSV Apeldoorn 4-3 1-2 0-1   0-3 2-3 1-0 3-2 0-1 2-1 3-5 2-2 1-2 0-7 5-2 1-1
Excelsior '31 2-1 1-0 2-0 1-1   3-3 2-2 0-3 3-1 3-0 2-2 2-2 4-1 2-3 1-1 3-0
FC Lisse 3-1 1-1 1-1 1-2 3-0   4-2 1-1 1-1 2-1 0-2 2-2 5-0 0-2 3-2 2-3
Flevo Boys Emmeloord 1-3 1-2 2-3 1-1 0-0 3-0   1-3 2-2 1-0 2-1 2-2 2-2 3-8 2-3 1-7
Harkemase Boys 2-5 0-1 0-4 0-2 2-2 2-0 1-2   1-3 3-1 1-1 4-4 5-0 1-4 3-0 3-1
HHC 0-1 1-3 0-0 0-3 0-2 1-1 1-1 1-2   0-1 0-0 1-2 2-0 5-0 4-0 3-0
Hoek 1-0 1-2 1-1 6-3 0-2 0-1 1-2 1-0 2-1   2-3 1-1 1-2 0-0 0-0 0-3
Katwijk 2-0 2-0 0-2 3-1 2-0 2-0 2-1 1-0 2-1 2-1   1-2 1-0 1-1 2-2 1-2
Rijnsburgse Boys 4-1 2-3 1-1 8-2 4-0 1-4 3-0 3-0 2-0 4-0 2-2   2-1 1-3 3-0 0-0
SC Genemuiden 5-1 2-1 3-1 4-2 1-3 1-1 4-0 3-1 0-3 5-2 3-1 2-1   2-2 1-1 0-2
Spakenburg 1-0 4-1 3-0 1-1 1-2 4-2 4-1 1-1 5-0 1-0 3-2 2-3 6-2   5-3 2-3
Sparta Nijkerk 2-0 3-0 0-1 1-1 1-1 2-1 1-2 2-3 2-4 0-0 1-0 3-1 0-2 0-3   1-3
IJsselmeervogels 6-2 1-0 2-2 2-0 3-0 3-0 2-1 2-4 1-2 2-0 2-1 3-2 5-0 3-2 0-1  

Stand
  Team WG WI GL VL PU DV DT DS
1 IJsselmeervogels 30 19 5 6 62 68 39 +29
2 Spakenburg 30 18 6 6 60 83 41 +42
3 Rijnsburgse Boys 30 14 9 7 51 69 46 +23
4 Katwijk 30 14 7 9 49 47 38 +9
5 Excelsior '31 30 12 9 9 45 48 45 +3
6 Capelle 30 12 8 10 44 46 36 +10
7 SC Genemuiden 30 13 4 13 43 51 63 -12
8 HHC 30 12 6 12 42 48 37 +11
9 Barendrecht 30 12 6 12 42 35 36 -1
10 Harkemase Boys 30 12 5 13 41 53 52 +1
11 FC Lisse 30 11 8 11 41 52 51 +1
12 ARC 30 9 6 15 33 42 61 -19
13 CSV Apeldoorn 30 8 8 14 32 47 70 -23
14 Flevo Boys Emmeloord 30 7 8 15 29 40 68 -28
15 Sparta Nijkerk 30 7 7 16 28 35 58 -23
16 Hoek 30 6 6 18 24 27 50 -23

Wedstrijdschema

21/08/2010 14:30 SC Genemuiden Flevo Boys Emmeloord
4-0
(2-0)
Jansen, W.(ilco) D.
28/08/2010 14:30 HHC SC Genemuiden
2-0
(1-0)
Wijma, R.(ené)
31/08/2010 20:00 SC Genemuiden FC Lisse
1-1
(0-1)
Bronsvoort, W.(im) H. van
04/09/2010 14:30 ARC SC Genemuiden
1-2
(0-1)
Roeleveld, M.(arcel)
11/09/2010 14:30 SC Genemuiden Barendrecht
2-1
(1-0)
Kayis, Yunus
18/09/2010 15:00 Spakenburg SC Genemuiden
6-2
(4-2)
Luinge, R(oelof)
25/09/2010 14:30 SC Genemuiden Katwijk
3-1
(1-1)
Fikkert, B.J. (Gerrit)
02/10/2010 14:30 Hoek SC Genemuiden
1-2
(1-0)
Wijk, S.(ebastiaan) A.J. van
09/10/2010 14:30 Excelsior '31 SC Genemuiden
4-1
(2-1)
Duijn, C.(ees) B. van
16/10/2010 14:30 SC Genemuiden Harkemase Boys
3-1
(2-1)
Bax, C.(hristiaan) A.N.
30/10/2010 15:00 CSV Apeldoorn SC Genemuiden
1-2
(1-0)
Roest, M.(ike) van der
06/11/2010 14:30 SC Genemuiden Sparta Nijkerk
1-1
(1-1)
Waveren, A. (Tony) van
13/11/2010 14:30 Capelle SC Genemuiden
3-0
(2-0)
O'Niel, W.(esley)
20/11/2010 14:30 SC Genemuiden IJsselmeervogels
0-2
(0-2)
Gijzen, P.(eter) C. van
27/11/2010 14:30 Rijnsburgse Boys SC Genemuiden
2-1
(1-1)
Rest, R.(ichard) A. van de
11/12/2010 14:30 SC Genemuiden HHC
0-3
(0-1)
Ketterij, A.L. (Harold) van de
15/01/2011 14:30 Flevo Boys Emmeloord SC Genemuiden
2-2
(1-2)
Boringa, J.(een) S.
22/01/2011 14:30 FC Lisse SC Genemuiden
5-0
(1-0)
Duijn, C.(ees) B. van
29/01/2011 14:30 SC Genemuiden ARC
5-1
(2-1)
Fikkert, B.J. (Gerrit)
12/02/2011 14:30 Barendrecht SC Genemuiden
3-1
(2-1)
Bellinga, M.(arcel)
19/02/2011 14:30 SC Genemuiden Spakenburg
2-2
(0-1)
Luinge, R(oelof)
12/03/2011 14:30 Katwijk SC Genemuiden
1-0
(1-0)
O'Niel, W.(esley)
19/03/2011 14:50 SC Genemuiden Hoek
5-2
(2-0)
Jansen, W.(ilco) D.
26/03/2011 14:30 SC Genemuiden Excelsior '31
1-3
(1-0)
Bax, C.(hristiaan) A.N.
02/04/2011 14:30 Harkemase Boys SC Genemuiden
5-0
(0-0)
Rest, R.(ichard) A. van de
09/04/2011 14:30 SC Genemuiden CSV Apeldoorn
4-2
(3-1)
Gijzen, P.(eter) C. van
16/04/2011 15:00 Sparta Nijkerk SC Genemuiden
0-2
(0-1)
Dijkstra, A.(ndries)
23/04/2011 14:30 SC Genemuiden Capelle
3-1
(1-1)
Roeleveld, M.(arcel)
07/05/2011 14:30 IJsselmeervogels SC Genemuiden
5-0
(3-0)
Ketterij, A.L. (Harold) van de
14/05/2011 14:30 SC Genemuiden Rijnsburgse Boys
2-1
(1-0)
Boringa, J.(een) S.

 Doelpunten
 
Speler Aantal
Martijn Jansen 13
Florencio Cornelia 10
Anne van der Kolk 6
Erik Rotman 5
Jasper Bremmer 4
Arjen Netjes 3
Patrick Lip 3
Berry Halfwerk 2
Siebren Visscher 2
Freek van den Berg 1
Herman van Dijk 1
Jacco Riemens 1

Eigen doelpunten
Speler Aantal
Robert Boes 1

   This page is made with HisPage ©Sports League.   
 


Dinsdag 14 januari 2020
SC Genemuiden - MVV Alcides
Aanvang 20:00 uur
Sportpark "de Wetering", Genemuiden.

 

Scheidsrechter: 
Assistent-scheidsrechter: 
Assistent-scheidsrechter: 

ZATERDAG 27 JUNI 2020

Aanmelden nieuw lid

Privacy beleid  Sportclub Genemuiden